Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rossz baratnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz baratnő vagyok?!

Figyelt kérdés
Barátommal május óta járunk,de elötte ő elég hosszú ideig udvarolt nekem,mikor összejöttünk minden szép és jó volt,de most már nem annyira.Pedig ha ott vagyok nála,főzök,mosok,takarítok mindent m
2014. aug. 19. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ne dolgozz annyit!!!!Te egy baratno vagy es nem haziasszony!
2014. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudom eldönteni, hogy rossz lennél-e, az biztos, hogy házias.

18/L

2014. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

főzök,mosok,takarítok mindent

eddig nincs hiba..

2014. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Miért nem jó most?
2014. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megteszek neki, és mostanában mégis le vagyok szarva.. Kihív hozzájuk de nem foglalkozik velem semennyit.. Tusom,hogy ott neki a vizsga,a tesói,meg a családi viták.De én nem teszem ezt vele pedig nekem is sok bajom van..Lassan úgy érzem,hogy nem vagyok elég jó barátnő,pedig sose piszkálom semmivel se ..
2014. aug. 19. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, egy paraszt
2014. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sose szabom meg neki,hogy mit tehet és mit nem más lány meg ezt csinálja a pasijával...
2014. aug. 19. 18:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz barátnő, csak mivel minden vágyát kielégíted, ezért másra már nem is kell gondolnia, csak a saját kis belső világára. Nem vagy te cseléd, hogy odamenj minden nap takarítani, sőt, még az anyukája sem. Szépen viseljen gondot magára, és találkozzatok semleges helyeken, hogy ne punnyadjatok bele egymásba. Esetleg kevésbé sűrűn, hogy megtanuljon értékelni - ami egyébként neked sem ártana, ha mindent képes vagy elnézni neki, és még így is magadat hibáztatod.
2014. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!