Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a kevésbé szép lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a kevésbé szép lányok kellenek a jó pasiknak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel azt vettük észre,hogy egyre több párt látunk, ahol a fiú sokkal jobban néz ki,mint a lány. Mi nem tartjuk magunkat rondának,sőt..Emellett jófejek vagyunk, jó humorral, könnyen barátkozunk,még sem talál meg olyan,aki nekünk is tetszene. Ez miért van?
2014. aug. 21. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
Szánalmasok vagytok apukáim.
2014. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
Végül is a pontozás is engem igazol.
2014. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy nagyon idegesítő, hogy másik felhasználóról írsz. Csak megemlítem. 15-ös vagy hányas jól leírta, miért nem mondhatod magadra, hogy szép, meg jó fej vagy. Bár a 2. oldaltól kezdve nem is értem min vitázunk, mert csak nyomod a levegőbe.
2014. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 1514131211 válasza:
Danke
2014. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:

Miért ne írhatnám magamra? Van egy egységes kép, amitől kileng az egyéni ízlés többé kevésbe, de nem teljesen radikálisan. Pl. ő sose lesz senkinek álomnő: [link]

Tőle pedig sose fog senki undorodni: [link]

Tehát mégiscsak van valami alapja a dolognak, nemdebár? akkor akár meg is állapíthatom magamról, hogy ronda vagy csúnya vagyok, és mennyire vagyok az, nem? Mellegleg ez nem rosszabb, mint mikor itt nyomják a srácok a dumát, hogy ők mennyire rendesek, kedvesek, normálisak, bla bla bla.

2014. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
Verjétek még egymásnak egy kicsit a lompost, jó?
2014. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
Ismerd meg az 'Akinek nem inge, ne vegye magára' kifejezést, sokkal jobb lesz. Most látom csak, hogy te egy mondattöredéket kinéztél, és amiatt veszekszel. Többit mintha meg sem látnád. A vitát itt fejeztem be, köszönöm. Most gondolok bele, hogy egy ANONIM oldalon veszekszek egy ismeretlennel, aki akárki lehet. Szóval igen, befejeztem.
2014. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
Azért jó volt nézni a reakcióidat, barátom. :)
2014. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
Most komolyan, kinek bizonygatod, hogy te szép vagy? Látatlanan bárki mondhatja magáról... amúgy meg igaza van az előzőnek "akinek nem inge ne vegye magára", akkor te miért vetted magadra?
2014. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
Azért, mert nettó hülyeségeket irkáltok, és ezt nem tudom szó nélkül hagyni. Nem is arról volt szó, hogy ki hogy néz ki, mert most őszintén, számít a véleményed? Csak arról, hogy baromságokat ne irkáljatok.
2014. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!