Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a kevésbé szép lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a kevésbé szép lányok kellenek a jó pasiknak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel azt vettük észre,hogy egyre több párt látunk, ahol a fiú sokkal jobban néz ki,mint a lány. Mi nem tartjuk magunkat rondának,sőt..Emellett jófejek vagyunk, jó humorral, könnyen barátkozunk,még sem talál meg olyan,aki nekünk is tetszene. Ez miért van?
2014. aug. 21. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
48%
Az is oké, hogy valaki körül mindig vannak férfiak, de nem mindegy hogy milyen férfiak... Vannak olyanok akik mindenkinél bepróbálkoznak, de abban sincs semmi kihívás. De hogy valaki, aki helyes legyen, és ne legyen buta se, olyannak felhívni a figyelmét elég nehéz. Azzal pedig, hogy úgy járkálunk, hogy biztos rondák vagyunk, az senkinek nem szimpatikus tulajdonság. A pasik mindig azt mondják, hogy a magabiztos, nem magát sajnáltató lányokat keresik, és ha van valaki aki megmondja, hogy nem érzi magát csúnyának, az rögtön beképzelt...
2014. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:

Most nagyon beoltottál, mindjárt megyek is a sarokba.

Azzal a mondattal, hogy 'Akkor itt ki is van elszállva magától?' mit szerettél volna mondani? Talán én, aki semmi erre utaló dolgot nem írtam, én vagyok elszállva magamtól? Vagy hogy érted ezt? Nekem nem érdekem az, hogy minden nő rondának higgye magát, mint ahogy te szentül hiszed, de a kérdésben szereplők fajtáját ismerem sajnos. Milyen dolog az, hogy meg vannak sértődve amiatt, mert nem kellenek a jó pasiknak. Ha ez így van, akkor velük van a baj.

2014. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
12-es: Miért, milyen az én fajtám? :D Amúgy ezt bebuktad apukám, mert nekem sose kellettek a jó pasik. Nekem mindig is non-konform fazonok voltak az eseteim, és nem vagyok felháborodva, ha valakinek nem kellek. Akkor miről is beszélünk?
2014. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
Nem is értem, minek bizonygatok, magyarázkodok itt neked te süldő.
2014. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 1514131211 válasza:
8. Eggyetértek. Elárulok egy nagy titkot, biztos mèg senki nem mondta el neked. Az összes emberi tulajdonság (és a nem emberiek is) szubjektív véleményen alapulnak. Vagyis nem mondhatod magadra azt h szép vagy vagy azt hogy jófej, mert ez csak te véleményed, mivel mindenkinek külömböző az ízlése ezért van egy nagycsomó ember aki azt gondolja, hogy getsi ronda vagy és egyáltalán nem jófej. De ha te azt gondolod, hogy a te szubjektív véleményed saját magadról érdekel akárkit is, és hogy ez megér egy kérdést, hogy e miatt miért nincs barátod, akkor joggal mondhatja bárki azt hogy elvagy szálva magadtól
2014. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
15-ös: Akkor te szubjektíven vagy objektíven tagadod azt, hogy okos, normális ember vagy, ha szóba kerül a téma? XD
2014. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 1514131211 válasza:
Szubjektíven:D hogy a viharba máshogy
2014. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
Szóval hülye és elmebeteg is vagy? Grat.
2014. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
42%
Még mindig nem értem, hogy miért jó nektek az, hogy ezzel csicskítjátok a nőket. Nem jut nektek másképp, csak ha meggyőzitek őket arról, hogy milyen rondák, és leépítitek őket lelkileg, vagy mi van itt?
2014. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 1514131211 válasza:
Úgy ahogy tetszik mondani.:D de ez csak a te szubjektív véleményed xD
2014. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!