Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hagyjam végre abba? 17/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyjam végre abba? 17/f

Figyelt kérdés
Volt egy lány akit itt ismertem meg és állandóan beszéltünk eléggé nagy a távolság közöttünk és egyszer már az egyik levelem utána leírta hogy belém szeretett, amivel csak az volt a baj hogy nekem csak ennyi kellett arra hogy végre valakinek ki is nyíljak egy kicsit. 1 éve beszélgetünk már és egyszer találkoztunk is igaz miután ezt írta egyhétre rá kiderült hogy csak egy fellángolás volt így a találkozás után azt hittem van még remény de nem ő csak barátként tekint rám és szeretne állandóan beszélni viszon nekem a szívem szakad meg ebbe mert igen beleszerettem nem érhetem el, mindenki azt mondja hogy lehetetlen és hagyjam a távkapcsolatot, leírtam neki hogy ez nekem így nem megy én a barátságnál többet érzek és hogy akkor inkább hagyjuk az egészet mert fáj majd erre azt reagálta, hogy még tartani szeretné a kapcsolatot mert én tényleg egy jó barát vagyok, de lassan tényleg belepusztulok ebbe, és akárhogyis próbálom de nem tudok "kiszeretni" belőle, ez már a második nagy szerelmem a többi kapcsolat ehhez képest csak testi vonzalom volt az elsőt kivéve, de ez....
2014. aug. 23. 15:05
 1/1 anonim válasza:
Sosem értettem azt hogy,hogyan tudtál úgy bele szeretni hogy csak írtatok egymással? Itt a neten bármit mondhat az ember,nem fogja magát adni :/ és ha a tali után ,azt mondta hogy ink. barátok ,akkor nem jöttél be neki...csak mint lelkitárs
2014. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!