Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a baratnom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a baratnom nem akar velem jonni furdore, me az annya nem engedi, s o nem akarja h haragudjon rea, de en nagyon szeretnem h jojjon?

Figyelt kérdés
En 18 vagyok ,a baratnom pedig pedig 19.Tobbszor is kerleltem h jojjon velem , de o nem akart mert az annya nem engedte es tobbszor is megkerdezte az annyatol h engedi e de o csak ugyanazt valaszolta h nem engedi.Amikor a baratnom megkerdezte tole h miert nem engedi h menjen, akkor az azt valaszolta h " azert mert velem megy" ! Szerintem az annya fel attol h a lanya elbeszti a szuzesseget ha velem jon.Nem tudom h mit akar h orokke szuz maradjon v h smint... Ja es a baratnom azt mondja h nagyon szeret!
2008. aug. 7. 00:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azert akartam telefonon lerendezni h a baratnom ne tudjon rola , legalabbis egyelore , mert megfenyegetett h ha beszelek az anyaval tobbet soha latni se se beszelni nem akar velem ( egyszoval szakitani fog) maskepp odaaltam volna en mar vagy 10 trilliardszor ! Vok annyira nagy legeny csak ez a bibi... :P S maskulonben meg sokkal tapasztaltabb vok ugy sex teren mint egyebb teren ,mint a baratnom ! Tapasztalat szempontjabol mondhatni h elegge nagyon tapasztalt vok , s ezt mar a baratnom is mondta ! a komunikacio kepessegem is elegge jo ! Mit tegyek ? Vajon megteszi h szakitana velem ha beszelek az annyaval? :(
2008. aug. 7. 21:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a lány kamuzik, és nem is akar elmenni?
2008. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hat nemhiszem mert az annyaek tenleg ennyire... h is mondjam... kicsit lemaradottak...
2008. aug. 8. 22:07
 14/14 anonim ***** válasza:
hát ha az én anyámék lettek volna ilyenek rég leléptem volna otthonról. Már ne is haragudj, de a csajjal sem lehet minden rendben ha hagyja magát. Elvileg is nagykorú, úgyhogy semmibe nem szólhatnak bele. Miért nem költözik egyszerűen el?
2008. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!