Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Török- magyar párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török- magyar párkapcsolat? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy török fiúval még tavaly szeptemberben, mert itt tanult Magyarországon. Nagyon jóba lettünk! Együtt buliztunk , filmeztünk, tanultunk stb. Nagyon kellemes társaság volt. Azt ki merem jelenteni, hogy semmi nem volt köztünk! Csak barátkozás címén találkozgattam vele. Decemberben hazament és azóta tartjuk a kapcsolatot. Azt vettem észre, hogy egész nap ő jár a fejemben, szóval beleszerettem. Kérte, hogy valamikor látogassam meg, kijön értem a reptérre. De annyi szörnyűséget lehet hallani és olvasni ezekről a párkapcsolatokról. Beszéltem is erről neki, hogy sok a rémhír és mondta, hogy tud ezekről a dolgokról (pl Mehmet Karcsika)és írta, hogy ebből a szempontból nem büszke a török társadalomra. Szóval nagyon jó embernek ismertem meg, de mégis más vallás és teljesen más világ. Félek, hogy keményen pofára esem, ha ebbe belevágok.
2014. aug. 23. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát elég más kultúra, és a táv is nagy...
2014. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

török átok török vész

hagynám

2014. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hazament debrecenbe,akkor gondolom itt nőtt fel,nem törökbe.

akkor meg ugyanolyan,mint egy magyar srác,csak valamivel tisztelettudóbb,hagyománytisztelőbb a szülei miatt.De a törökök azért nem arab szinten nyomják,szerintem velük nincs akkora gond.

2014. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. A vallás miatt meg ne aggódj csak akkor, ha szélsőséges iszlamista. Sajnos a fejed levágná ebben az esetben. :s
2014. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mr. Truth ***** válasza:
100%
aztán ha gyereketek születik? az ha elolvassa az egri csillagokat megzavarodik hogy kinek drukkoljon
2014. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már hiába drukkol azok az idők elmúltak drága barátom. Legfeljebb magyar-török futballmeccsen lenne nehéz helyzetben az öcskös.
2014. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5/6



ez beteg :D :D

2014. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az egész ott kezdődik, hogy bízol- e benne, mennyire szereted és hogy téged boldoggá tesz ez a kapcsolat..???.;)

Ezt csak te tudod eldönteni,hogy neked ez jó- e annyira, hogy kitarts mellette. ;)

És tudd, hogy bármilyen döntést is hoztál meg, az a tökéletes válasz.

További szép estét!

2014. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Van egy könyv aminek az a címe hogy Török szenvedély, nem lett jó a vége, és azt modnják valóban olyanok a törökök.
2014. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is megismerkedtem eggyel, de nem tudom, mit csináljak vele xD bennem kissé ott a bizalmatlanság, mert muszlim
2014. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!