Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem lesz barátom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátom, ha csendes vagyok és nehezen nyílok meg?

Figyelt kérdés
Külsőre sok embernek tetszem, de nincs semmi önbizalmam és gátlásos vagyok, feszélyez, ha idegenekkel kell beszélgetnem, nem tudok feloldódni. Eddig akárhányszor randiztam valakivel, mindig így szúrtam el, hogy alig tudtam beszélni, mert izgultam. Elegem van magamból, hogy változzak meg? 19/L
2014. aug. 24. 23:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és van párom :)

Idegenekkel szemben harapófogóval kellett kihúzni belőlem a szavakat, de már az első randinkat végigbeszélgettük és ez azóta se változott, teljesen laza vagyok vele.

Simán lehet, ne aggódj.

2014. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Majd találsz egy pont ellenkező srácot, akinek majd be nem áll a szája, és mellette majd azt érzed, hogy néha te is hagy juss szóhoz :D És akkor majd megnyílsz. De ha nem, akkor a másik úgyis beszél helyetted. :) Tapasztalatból mondom, én is ilyen voltam aztán mégis jó sült ki belőle :)
2014. aug. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is csendes vagyok, és nehezen nyílok meg ismeretleneknek.

Megismertem a barátom, neki megtudok nyílni és boldog vagyok vele. :)

2014. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, az exem is ilyen volt. Egymásnak megnyíltunk és jól éreztük magunkat egymással.
2014. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!