Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, nem illek a párom baráti köréhez?

Figyelt kérdés
Vagy hogy is mondjam... Szóval, a páromnak igen sok haverja van. És néha megesik, hogy én is elmegyek vele szórakozni (pedig nagyon nem vagyok az a típus). És olyankor ugye ottvannak a haverok, a haverok barátnői, stb. És akkor realizálom mindig, hogy mennyire nem vagyok odavaló, én nem piálok, nem vagyok az a hangos 'partyarc', mint a többiek (meg a többiek női..), hanem pont az ellenkezője, csendes, félénk, visszahúzódó.. És olyankor mindig depressziós leszek (egyébként is tényleg az vagyok..), és sírni tudnék.. Mindig arra gondolok, hogy biztos nem vagyok neki elég jó, meg biztos jobban szeretne egy olyan barátnőt mint a haverjainak.. (akikkel egyébként k* rvajól kijön). Ráadásban én még csúnyácska is vagyok, a többi lány akik meg ott szoktak lenni, tudjátok az a tipikus átlagos szép lány. Én sajnos már külsőmből adódóan sem tudok olyan lenni mint ők, de igazából természetre meg nem is akarok.. Szeretnék a párom életének részese lenni mindenben, és fáj hogy a haverjaival nem tudok olyan jól kijönni, meg hogy nem tudok a társa lenni a bulizásban meg ivásban.. Mindennél jobban szeretem a páromat.. Nem tudom mit tegyek. Mi van, ha csak azért van velem mert nincs jobb, és ha jön egy ilyen átlagosabb, kevésbé problémás lány, engem eldob? Hiszem hogy szeret, mondja is sokszor, dehát mégis, ki tudja? Mert hát lehet hogy ő is jobban érezné magát ha a haverjai szeretnék a barátnőjét, tudjátok, ha jobban meg tudna vele jelenni itt-ott. Szerintetek? Köszönök minden választ.
2014. aug. 25. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szakíts vele =/!!!! És légy magányos..
2014. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem pont azért van veled aki vagy, lehet, hogy olyanja már volt egy pár akikre gondolsz és nem jött be....
2014. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 sajnos néha úgy érzem hogy tényleg magányra 'születtem'. :)


#2 hát.. remélem. remélem azért szeret aki vagyok, és őszintén, és csak remélni tudom.

2014. aug. 25. 00:13
 4/17 anonim ***** válasza:

Szokott erre megjegyzést mondani, hogy nem vagy a haverjaival jóban?

Szerintem megoldás lehet, ha kicsiben kezded, mert gondolom nem nagyon szereted ha mindenki rád figyel. Azt értem ezalatt, hogy egyszerre csak 1-2 embert ismerj meg közülük jobban, próbálj csatlakozni a beszélgetéshez. Nem szükséges hangosnak lenned és innod, elég ha velük vagy és beszélgetsz egy kicsit. Ha jobban ismernének, jobban nyitnának igazából feléd is, csak mivel "félsz tőlük" ezért van ez így.

2014. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
valamiért csak veled van. valószínűleg neki az ilyen típus jön be mint te aki szerényebb nem az a nagyon partyzos, sokan nem szeretik a nagyon partyzosokat ott mar fennal jobban a veszelye a megcsalasnak is meg stb , hidd el jó vagy úgy ahogy vagy nem minden ember egyforma ilyennek is kell lenni mint te vagy ,szerintem nagyon sok férfinek ez jön be és ettől színes a világ ,hogy sokfelé ember van! lényeg ,hogy fogadd el magad szeresd magad legyel elégedett magaddal legyel nyugodt ne stresszelj es ettöl olyan kisugárzásod lesz amitöl ellenelhatatlan leszel lesz egy belső energiäd ami megvéd es biztosítja a létezésedet
2014. aug. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#4 ha jól emlékszek, még nem tett rá megjegyzést. igyekszek ezzel, igen, azért van egy-két olyan barátja akivel már jobban kijövök.. vagy merek hozzászólni..:) tényleg iszonyúan félős vagyok. mondhatni sokan 'bántottak'.
2014. aug. 25. 00:15
 7/17 anonim ***** válasza:

Az ilyen történetek vége az esetek nagyon nagy többségében, hogy éppen a csúnyácska lány dobja azt a pasit aki érte reszket, és akiért omlanak a falu tyúkjai.


A sors fura fintora:)

2014. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm a biztatást. :) az igaz.. én sosem csalnám meg, ő az életem. nagyon hűséges vagyok. remélem ő is így érez..
2014. aug. 25. 00:16
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 ilyen nálunk nem lesz, én sosem dobnám. :)
2014. aug. 25. 00:16
 10/17 anonim ***** válasza:

6 Ezt az előadást ismerem egy olyan nőtől, aki mindenki előtt ezt játszotta, és hiénaként figyeltette a magánnyomozós haverjaival a kiszemelt pasit,anyagi helyzetét,mi egy mást, mielőtt kezdett volna vele.Természetesen úgy, hogy a pasinak úgy tünjön, hogy ő lépett.


Ezt a blamát:)

2014. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!