Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, nem illek a párom baráti köréhez?

Figyelt kérdés
Vagy hogy is mondjam... Szóval, a páromnak igen sok haverja van. És néha megesik, hogy én is elmegyek vele szórakozni (pedig nagyon nem vagyok az a típus). És olyankor ugye ottvannak a haverok, a haverok barátnői, stb. És akkor realizálom mindig, hogy mennyire nem vagyok odavaló, én nem piálok, nem vagyok az a hangos 'partyarc', mint a többiek (meg a többiek női..), hanem pont az ellenkezője, csendes, félénk, visszahúzódó.. És olyankor mindig depressziós leszek (egyébként is tényleg az vagyok..), és sírni tudnék.. Mindig arra gondolok, hogy biztos nem vagyok neki elég jó, meg biztos jobban szeretne egy olyan barátnőt mint a haverjainak.. (akikkel egyébként k* rvajól kijön). Ráadásban én még csúnyácska is vagyok, a többi lány akik meg ott szoktak lenni, tudjátok az a tipikus átlagos szép lány. Én sajnos már külsőmből adódóan sem tudok olyan lenni mint ők, de igazából természetre meg nem is akarok.. Szeretnék a párom életének részese lenni mindenben, és fáj hogy a haverjaival nem tudok olyan jól kijönni, meg hogy nem tudok a társa lenni a bulizásban meg ivásban.. Mindennél jobban szeretem a páromat.. Nem tudom mit tegyek. Mi van, ha csak azért van velem mert nincs jobb, és ha jön egy ilyen átlagosabb, kevésbé problémás lány, engem eldob? Hiszem hogy szeret, mondja is sokszor, dehát mégis, ki tudja? Mert hát lehet hogy ő is jobban érezné magát ha a haverjai szeretnék a barátnőjét, tudjátok, ha jobban meg tudna vele jelenni itt-ott. Szerintetek? Köszönök minden választ.
2014. aug. 25. 00:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 ezt most nem teljesen értettem, de... azért mert téged/ismerősödet átb**ták még nem kell rajtam 'kitölteni'. te is olyan besavanyodott magányos lehetsz aki szerint 'minden nő egyforma' meg 'kinek kellenek azok'..:)
2014. aug. 25. 00:21
 12/17 anonim ***** válasza:

Tudod kedves Mylady a múlt mindenkit utolér, senki nem tud elbujni:D és hát lemaradt előtted a az elköszönés része, tudod a 3 testőrből.

Meghajlás, és kalapemelés 3x, mint az adott mesteri kalandfilmben:D


Azért nem szép dolog egy pasi bankszámláját csekkoltatni:D Szép a szerelem mindig is mondtam, na de "ennyire":DD

2014. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Leírom a saját esetemet...

Hasonló mentalitású lány vagyok, mint te, a leírtak alapján, és a volt pasimnak is ilyesmi volt a baráti társasága...Nekem szakításnál mondta, hogy jobban szeretne olyan csajt, aki cserfes, és nyitott, folyton vidám, mert olyan illik a baráti körébe...

Szerintem elég ciki, ha valaki a baráti társaságának akar megfelelni, és úgy választ párt...Ha szerencsés vagy, akkor a te párod értelmesen gondolkodik, és azt fogja nézni, hogy ti jól megvagytok. Viszont, ha befolyásolható, akkor a barátok könnyen bebeszélhetik neki, hogy más lány illene hozzá...

Szerintem beszéld meg a barátoddal, mond neki, hogy te introvertált típus vagy, és semmi bajod a barátaival, csak nem vagy hozzászokva az ilyen nagyobb összejövetelekhez, viszont a kedvéért szívesen elmégy vele olykor. :) Egyébként nem hiszem, hogy később jobban fogod szeretni az ilyen bulikat ezzel a mentalitással, ami nem is baj. Inkább fogadd el, hogy ilyen vagy, és a barátod is fogadjon el ilyennek, ez itt a kulcs, nem pedig az, hogy a kedvéért kifordulsz magadból...

2014. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is könnyen lehet, hogy pont azért van veled, mert más vagy mint az ottaniak. Meg talán picit visszafogod. Kérdés: figyel rád a bulikon? Hív téged, hogy menj vele?

Ha figyel rád, és próbál bevonni akkor semmi gond. Az más kérdés, ha teljesen elutasítod, ilyen is van, az se baj :)

2014. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#12 Nem vitát keresek hanem válaszokat a kérdésemre szóval nem állok le veszekedni. (de azért annyit megjegyeznék hogy az én páromnak még bankszámlája sincs, az enyémet használjuk közösen)


#13 hát elég szomorú az ilyen..:/ ettől félek én is.. köszi a tippet, mindenképpen megbeszélem. :)


#14 viszonylag figyel rám, bár inkább a barátaira. azért legalább nem 'titkol el', szóval a kezemet is fogja olyankor, ölelget meg minden. és legtöbbször azért hív is. remélem csak én reagáltam túl és tényleg szeret..:)

2014. aug. 25. 12:55
 16/17 anonim ***** válasza:

Ismét a 13.-as vagyok.

Velem is kb. úgy viselkedett társaságban, ölelgetett, meg éreztem is, hogy szeret stb. Csak közben végig azt remélte, hogy idővel élvezni fogom az ilyen nagyobb baráti összejöveteleket, és megváltozom...

Csak ez nem ilyen egyszerű, mindig is kisebb társaságban tudtam feloldódni, különböző embertípusok vannak, egyesek nagy társaságokban érzik jól magukat, még mások inkább kisebbekben.

Tényleg remélem, hogy nem ezen fog elbukni a ti kapcsolatotok. Semmi másra nincs szükségetek, csak toleranciára és kompromisszumokra, az elvárások viszont, mind két fél részéről, könnyen lehetnek buktatók.

Neked el kell tudni fogadni, hogy a párod sűrűbben igényli az ilyen partikat, neki meg azt, hogy számodra ez kevésbé fontos, és nem is mindig tölt fel. Ha ez meg van, akkor nincs is gond. :)

2014. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát, igazából megbeszéltem vele, megmondtam neki hogy én nem vagyok olyan.. azt mondta hogy nem baj, meg így szeret. Sokszor mondom neki, mennyire aggódok hogy majd talál mást aki jobban olyan mint ő, de mindig azt mondta hogy nem, mert neki csak én kellek. Hát, remélem ez így is marad. :) Köszi a válaszokat. :)
2014. aug. 30. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!