Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ffiak fiúk zavarna titeket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ffiak fiúk zavarna titeket ha a barátnőtök irányítani akarna titeket vagy kisajátítani uralkodni rajtatok?

Figyelt kérdés
Alapvetőleg ilyen vagyok voltam,de próbálok változtatni ezen hogy ne akarjak senkit birtokolni miért ilyen nehéz?

2014. aug. 25. 11:52
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Én olyan családban nőttem fel hogy nálunk anyám irányított ő parancsolgatott..

szóval lehet ezt szoktam meg

így sose lesz normális kapcsolatom senki se fog szeretni..:(

igazán.. mindenki csak hazudik.

2014. aug. 25. 18:16
 22/25 anonim ***** válasza:

19-es vagyok: Nem baj, hogy nem érted:


"Részben zavarna: az élet bizonyos területein jó, ha valaki irányítana, de mértékkel."

Vannak élethelyzetek, amit nehezen tudok megoldani (pl.: konfliktusok); abban jó lenne, ha egy dominánsabb egyén lenne mellettem, akivel ezeket meg lehetne könnyebben oldni. Viszont másban jobb vagyok (pl.: rendszerszemlélet, ügyintézés, ezeket én vállalnám).


"Viszont a párkapcsolatban nyugodtan irányíthatna.": a szerelemben szabad kezet adnék neki.


"A kisajátítást viszont határozottan elutasítom!"

2014. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

szerinted mi a kisajátítás?


értem. amúgy anyám folyton bűntudatot kelt bennem ha nem azt csinálom amit mondd vagy ilyenek..elegem van egy hárpia én nem akarok olyan lenni mint ő...szeretnék elmenni innen..de még nem tudok.:(

2014. aug. 25. 19:32
 24/25 anonim ***** válasza:

A kisajátítás azt jelenti, amikor:

a, vagy a férfi szinte magántulajdonként kezeli a nőt (meghatároz neki mindent, hova-mikor-hogyan menjen, csináljon, a ffi követelheti a kaját, szexet, meg minden mást, de a nőnek csönd a neve);

b, vagy amikor a nő pszichikailag sakkban tartja a férfit, dirigál neki, társaságba nem engedi, vagy ha mégis, akkor ott a hasinak csönd a neve.

Röviden egy akarat nélküli embert "képez ki" az egyik fél a másikból.

2014. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Értem én elengedtem a barátomat társaságba..

szóval nem tudom mire mondja hogy kisajátítom..

2014. aug. 25. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!