Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ffiak fiúk zavarna titeket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ffiak fiúk zavarna titeket ha a barátnőtök irányítani akarna titeket vagy kisajátítani uralkodni rajtatok?

Figyelt kérdés
Alapvetőleg ilyen vagyok voltam,de próbálok változtatni ezen hogy ne akarjak senkit birtokolni miért ilyen nehéz?

2014. aug. 25. 11:52
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Igen azt szeretném ha többet figyelne rám..


mindig csak másodlagosnak érzem magam..közbe tanul mikor csevegünk vagy nemtom mitcsinál.

meg hogy igen nem tudja kifejezni eléggé néha hogy szeret

én is néha túl nyers vagyok és kiakarom erőszakolni a szeretetét de ezzel nem érek el semmit :(

taktikát váltok kíváncsi leszek mennyire fog változni.


hát én nem örülnék ha más lányokkal találkozna ismerkedne áh biztos kiakadnék rajta..nem csalna meg tudom de ne is nézegesse őket.

2014. aug. 25. 12:09
 12/25 A kérdező kommentje:
ó ez érdekes van benne valami mintha ő akarna irányítani engem és ő kevésbé is szeret..
2014. aug. 25. 12:11
 13/25 anonim ***** válasza:

és ezt ő is tudja, hogy így érzed? fontos a kommunikáció!


lehet nektek is meg kéne ismerni az 5 szeretet nyelvet és megbeszélni...talán harmonikusabb lenne a kapcsolat...


hát nem tudom milyen a párod pontosan...de én pl amikor valakivel beszélgetek személyesen vagy skypeon mikrofonozok akkor 100%-ig ráfigyelek...chatnél és levelezésnél nem csak rá, mert ugye van időm válaszolni...de ha téged ez zavar meg kell beszéljétek!

2014. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

kommunikációs problémáink vannak én mondok neki valamit ő megsértődik vagy én sértődök meg..

XD

aztán ez így megy már egy ideje mindketten érzékenyek és makacsok vagyunk. igen már ismerkedem az 5 szeretet nyelvvel jó hogy eszembe juttattad!

2014. aug. 25. 12:17
 15/25 anonim ***** válasza:

Engem rohadtul.

Egyrészt utálom ha megmondják mit csináljak, mikor, hogyan.

Na most nem arra kell gondolni, hogy leiszommagamasárgaföldigmindenhétvégénmertmegtehetem, mivel nem járok bulizni, se ilyenek, szóval "kárt" nem teszek magamba.


Másrészt: Okot se adok rá, hogy megmondják, hogy mit csináljak, mivel semmi olyan dolgot se csinálok, ami ártana/zavarná a másikat.


Szóval ja. Engem ha megpróbálna kisajátítani valaki/uralkodni rajtam, küldeném el a p.csába, mivel én se uralkodnék senkin/sajátítanám ki.

Mi értelme?

Hogy ne csaljon meg?

Ha ez a módszer kell ahhoz, hogy az illető ne csaljon meg, ott már gondok vannak.

Részemről ennyi.


Egyébként kissé érthetetlenül fogalmaztam meg, de nemrég keltem. :D

2014. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

:D

Én is utálom ha megmondják mit csináljak..


csak tudod nekem van hatalmam is felette.és ezért nem hagy el..

2014. aug. 25. 12:27
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen zavarna. 28/f
2014. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Igen zavarna. Pláne akkor ha a barátnőre más szabályok vonatkoznának.
2014. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Részben zavarna: az élet bizonyos területein jó, ha valaki irányítana, de mértékkel. Viszont a párkapcsolatban nyugodtan irányíthatna.

A kisajátítást viszont határozottan elutasítom!

2014. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Az utolsót nem értem.

Értem..

köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. aug. 25. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!