Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátom megtartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátom megtartásáért?

Figyelt kérdés
mit tegyek hogy megtartsam a barátomat? a barátom azért akar velem szakítani mert....nah...ez egy jó kérdés...de szerintem a legfőbb indok,hogy mindketten fiatalok vagyunk és babánk lesz,és még fiatalnak érzi magát.24 éves a barátom.
2007. okt. 21. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ez egy olyan típusu fiu aki ott hagy a lecsoban a nehéz helyzetekkor.igazábol nem is tudom meg kellene e tartanod ezt a fiut.jo, nyilván nem szeretnél egyedul maradni most de nem hinném,hogy boldog leszel vele ha magadhoz láncolod.egyszeruen beijedt a gyerektol..ilyen egyszeru.ezt beszeld meg vele,mert 50-50százalékban vagytok felelosek a terhesség miatt. attol,hogy benned novekszik a baba,ugyanugy az ové is.sztem 100százalék,hogy a gyerek miatt nem akarja a kapcsolatot.ugyhogy ezt vele kell megdumálni.
2007. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy attól, hogy Téged elhagy, attól még a gyerekét nem hagyhatja el! Elhagyhat Téged, de a gyereke mindig a gyereke marad, mindenképpen gondoskodnia kell róla akkor is, ha nem vagytok együtt!

Ezen már nem fog tudni változtatni!

Aztán kérd meg, hogy pár napig gondolkodjon, mit szeretne, aztán döntsön csak!

Ha akkor sem akar Téged, jobb is, "muszájból" nem lehet harmonikus családnak lenni! Ebben az esetben fogadd el a döntését, de beszéljétek meg a továbbiakat, mert a gyereketek most már mindig össze fog kötni Titeket, még ha különélő szülők lesztek is. A gyereketek érdekében fontos, hogy mindig meg tudjátok beszélni egymással a felmerülő problémákat vagy tennivalókat!

2007. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Attól tart hogy a gyerek miatt felkell adnia a szabadságát és a fiatalságát.Sajna semmi jóra ne számits a kapcsolatotokba.Probáljátok megbeszélni.Sajnálom,mert én is igy jártam.
2007. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pasit gyerekkel megfogni vétek!Vagy a szerelemér van veled vagy sehogy.Kor szerint nem fiatal a gyerekvállaláshoz,de mint tudjuk a pasik 80%-a későn érik meg az ilyen dolgokra.Nemtudom,megbeszéltétek hogy gyereket akartok?Vagy véletlenül jött a baba?Voltak előtte beszélgetések ilyen témáról?Ha tudtad nem akar gyereket miért nem vigyáztatok?Átverni a másikat nem szép dolog.Szerintem hagyd elmenni,törődj bele,még ha megszületik a baba van esélyed,hogy visszakapd ha megszólal benne az apai szív.ha nem akkor enm kár érte hidd el.

Nekem az első gyerekem is így fogant,én 19 párom 24,gyógyszer 3 évig,szünet 3 hónapig,harmadikba megfogant a fiam.Ő nem akarta,én megtartottam,szülés után hazaköltöztem.Voltak békülések de nem tartottak sokáig.Ennek 15 éve.Most vállaltak a mostani feleségével babát a volt páromék,40 évesen!Én is találtam 1 gyerekkel párt magamnak és lett még 3 gyerekem.

2007. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!