Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nálatok is ilyen egy oldalú a kapcsolatbeli ismeretség?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyok a barátommal, van hogy 2-3 hónapig nem látjuk egymás, munka, iskola ügyből kifolyólag, de összességiben konstans az együttlétünk.


A gondom, az, hogy még mindig alig tudok róla valamit, azon kívül természetesen amit látok belőle és úgymond amit kapok tőle. Az elején is feltűnt,hogy keveset beszél magáról, de úgy gondoltam majd idővel változik, megnyílik. Meg kell hagyni nagyon ügyes abban, hogy semmit ne áruljon el magáról, a konkrét kérdésre valami kitérőt válaszol, majd aztán engem kérdez a dologgal kapcsolatban, így úgy, de a vége , hogy végül nem tudom meg, hogy mit gondol a dologról. De ez igaz a családjára is, a múltjára , néha néha, úgy elmesél dolgokat, de elég váratlanul, amikor valami előhoz neki egy emléket, akkor meg se merek szinte szólalni, nehogy megszakítsam. Nagyon szeretek vele lenni, teljesen összeillünk, minden téren, de ez a rész nagyon kezd aggasztani . Mintha egy félidegen lenne, tudom túlzás, de értitek, a családja a múljta nem ismert számomra, és ha rajta múlik ez így is marad.

Valaki jár hasonló cipőben ? Vagy ismerőse esetleg ? Bármi ami segíthetne a dolog megismerésében, feldolgozásában ?



2014. aug. 25. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor "Tényleg a múltkor ezt és azt láttam, tettem, olvastam, éreztem, stb, ...", akkor épp magáról szeretne beszélni kicsit, csak kicsit sután. Én is hasonló vagyok, elég nehezen ismernek meg mások, pedig nem igyekszem titkolni semmit, csak mégis mit mondhatnék. Ha magamról kellene beszélnem, olyan dolgokról kellene beszélnem, amik számomra annyira természetesek, hogy eszembe sem jutna mesélnem róla. Na meg aztán sok dologról véleményem sincs, ilyenekről megint nincs mit mesélnem. A családom múltját pedig még én sem ismerem annyira, mint szeretném. :D Lehet, hogy egyszerűen nincsen több olyan élmény a múltjában, amit érdemesnek vél elmondani. Velem ha valaki leül beszélgetni két órára, én tuti kifogyok az élettörténetemből, amit meg nem mondok el, az számomra is haszontalan. Ha elmesélek mégegy strófát, akkor sem fogja megtudni senki jobban, hogy milyen ember is vagyok.


Inkább ha vannak terveitek, közös jövőképek előttetek, azokra kéne koncentrálnotok. Ha nem csak lógtok a világban, akkor ezekről a dolgokról neki is biztos van elképzelése, véleménye. És abból, hogy mit akar veled kezdeni, elérni, sokkal jobban megismered, mintha olyan dolgokról kérdezed, amik nem érdeklik, vagy amik a múlt felesleges részleteit firtatják.

2014. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, az utolsó kettő kifejezetten hasznosak voltak,


esetleg van még mondani valótok szívesen veszem !

2014. aug. 27. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!