Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy több, mint 10 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy több, mint 10 éves kapcsolatom, párom egy újrakezdés után 6 éve ígérte, hogy gyerek-házasság! De sehol semmi. Belefáradtam, új életet akarok kezdeni, elmondtam, most azzal jön, kezdjünk mindent újra, nem akar elveszíteni. Képes lehet erre?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, tudom, hogy nem szemét, hanem tisztességes, de a munkájába temetkezett mindig is., Apám felújított lakásában lakunk ingyen, vannak adósságaink, de amúgy azért nem élünk rosszul… Én mostanra kiégtem, megkeseredtem, mert annyira gyereket szeretnék, már depressziós is voltam, mert magamat okoltam, hogy nekem már csak ez jutott... Mostanra kilábaltam, és elhidegültem tőle, sem szexre, sem egy érintésre nem vágyom tőle… De szeretem persze, ennyi idő után is, persze már nem úgy… Annyira akarja az újrakezdést, a „minden megváltozik” dolgot, hogy elbizonytalanodtam. Nem nagyképűség, de bármikor találnék pasit (modellkedtem), de félek az újtól, az életem 1/3-át vele töltöttem… Persze volt egy hosszabb külön életünk, amiről utólag kiderült, hogy inkább se veled, se nélküled volt, inkább nyitott kapcsolat, ami után ugyanazokat az ígéretek kaptam, mint most… Akkor is azt hittem, hogy változik, de pár hónap után ellaposodott megint minden… Lehet, hogy most tényleg meg tud változni, lehet gyerek-házasság?? Vagy csak kapálódzik?????

2014. aug. 26. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azota mi a szitu?
2015. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az új pasinak megmondtam, h maradok a reginel, így bezárt a lakásába, atdobott többször a szoba másik sarkába, ha menekülni akartam, csak azért, h meghallgassák, amit ő akar. Csak azt nem értem, h amikor az ablakon akarok kimenekülni (magasföldszinti) akkor miért kell fojtogatni a visszarangatasnal.... Amikor elmondta, mit akar, elengedett, hívtam rendőrséget, de az egész ügyből nem lett semmi, sajna. Ez volt múlt szeptemberben.... Azóta nagyon szuper a kapcsolatom a régi párommal, tényleg harmonikus lett minden, de ebben lehet, h szerepet jatszik az is, h eldöntöttük legyünk végre egy család. Talán ez az elhatározás kellett mindkettőnknek... A döntés jol sikeredett, mert december közepén jön a lánykank... Nagyon várjuk, majdnem össze is házasodtunk, csak en kicsit romantikusan esküvőre vágyom, mint az anyakönyvi hivatal irodájában "igen-igen, viszlát" verzió... Remelem minden így is marad, sokat valtoztunk mindketten, jo irányba. :)
2015. nov. 26. 10:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2019. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az új pasi ha már most ilyen mikor te a szépet látod ő a szépet adja, akkor milyen lehet igazából? Te csak ürügyet akarsz arra hogy az új pasival legyél, semmi baj van mikor vége van a kapcsolatnak. Lépj túl legyél a temperamentumos férfival, aki meg lehet nem lesz megfelelő.
2023. jún. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!