Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti elmondanátok a bnőtöknek, ha történik vmi a tusolóban?

Figyelt kérdés

4 éve ez a bnőm van, sose volt közöm fiúhoz, de most valahogy öszejöt.

Edzőtáborban voltunk, és este együtt zuhanyoztunk, a többiek már elmentek ki, és egyszer csak megtörtént.

Én se tudom hogy de vmi hirtelen rezgett köztünk és egymásnak estünk.

Na nem xxzultunk csak orál volt kölcsönösen meg smár.


De most lelkiismeretfurdallásom van a bnőm miatt, és a haverom meg elmonta már a bnőjének de nem hitte el neki. Lehet h én is így járnék és akkor nyugodtan mondjam el?

Ti mit tennétek? Csak félek h esetleg mégis összeveszik emiatt velem.


De olyanok válaszoljanak akik nem fröcsögnek csak és tudnak értelmeset mondani, és lehetőleg olyanok akik nem melegek és sportolók és már megesett velük hasonló zuhanyzós vagy öltözős kaland mert ők jobban a helyünkbe tudják képzelni magukat. És együtt edzünk már vagy 10 éve.

(nem, egyikünk se homo!)


2014. aug. 27. 19:32
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, jobb lett volna ha csak kiveritek egymásnak, ahogy pl torrente is szerette volna.


https://www.youtube.com/watch?v=7_6sBaLzjuI

2014. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem lesz folytatás, akkor ne mond el, lány vagyok és én se szeretném tudni, jobb ha nem tudja. Ha rendszeressé akarnád tenni a barátoddal ezt, akkor igen, de ha csak egyszeri dolog, akkor ne mond el.
2014. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris velem még nem fordult ilyen elő, de azért adok tanácsot. Szerintem egy kapcsolat az őszinteségen alapul, szóval a lelkiismeretednek is jobb lenne ha elmondanád. Azt , hogy elhiszi-e az más tészta.

Egyébként gratulálok biszexuális vagy!

?/F

2014. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

dehogy vagyok biszexuális! sose volt és sose lesz többet ilyen, ez csak úgy jött. jó az meg szokot esni h többen egyszerre kiverjük edzés után de abban majdnem mindenki benne van. de még ilyen nem volt, és a haverom se homó! ez csak úgy jött most.

akkor elmondjam neki? de aki lány válaszolt, ő miért nem szeretné tudni? Szerinte ciki ez egy lányra nézve? de miért? és képzeld azt mondta h sokkal jobban esett neki mint ahogy a bnőjével mert őbéna.

De aztán utána már nem beszéltünk többet erről szal nem hiszem h bármikor megesne még.

2014. aug. 27. 20:08
 5/49 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted, ha te nem vagy minimum biszex akkor ki a f**zom az? Ha képes vagy leszopni egy farkat aztán megengedni a haverodnak, h ugyanezt megtegye a tiéddel minimum az vagy...
2014. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja és h válaszoljak a kérdésre is. Szerintem mondd el, neked is szar lenne ezzel a tudattal élned innentől, h titkolsz egy ilyen dolgot előle ...
2014. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
0%

szia :) én lány vagyok. Én is csatlakoznék az előttem szóló lányhoz! Őszintén én se szeretnék erről tudni :/ Ha ezt mondaná a barátom én köpni nyelni se tudnék ,nem tudnám elhinni és magamban keresném a hibát ,hogy nekem miért nem megy kielégíteni és miért kell ehhez más fiú.. lehet hogy a lány béna hozzá ,hisz nyilván mi hol tanultuk volna ezt? De szerintem ha a fiú megfogja a lány kezét vezeti .. és esetleg megmutatja magán nem lesz ezzel baj . abban nincs semmi ezt meglehet beszélni :) na de a tárgytól nem térnél el. Én a helyedbe nem mondanám el ,ha valóban! nem szeretnék többet ilyet csinálni..

De nyilvan egyikonk se ismeri a baratnodet ,igy nem tudhatjuk h kezelné..

vagy kérdezz rá szimplan

pl van az a szám.. awicii-tol az addicted to you (nem tudok angolul,ha rosszul irtam bocsi) na abban is smarolnak a nők.. kerdezd meg h o ehhez mit szol ..

emlekszem en anno a baratomtol megkerdeztem mikor bejott ez a szam es meglattam a klippjet.

2014. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
82%

De most valahogy összejött. Aha, értem. Csak úgy véletlen a szádba került egy farok, értem én...


De nem, nem vagy meleg, még csak biszex sem, és nagyon szereted a barátnődet, ezrét is került a szádba az a bré, igaz? Csak úgy véletlenül.


" lehetőleg olyanok akik nem melegek és sportolók és már megesett velük hasonló zuhanyzós vagy öltözős kaland"

Tudod, a legtöbb hetero sportolónak nem csusszan be csak úgy egy lopmpos a szájába. Sőt, a legtöbb hetero sportolónál ha egy másik srác bepróbálkozna, valószínűleg tökönrúgás, vagy legalább egy alapos maflás lenne a vége, és nem pedig szopika.


Én azt mondom: ha van benned még egy nagyon kicsinyke kis gerinc, alaposan bűnbánó arccal, mély megbánást tanúsítva bevallod a barátnődnek.

2014. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Egyébként aktívan sportolok, régebben fociztam (most már csak hosszútávfutás), de egyszer se esett meg, hogy elkezdtünk volna egymás előtt rejszolni.


Minden esetre: gondolkodj el! Szereted a barátnődet? Ha igen, akkor őszinte leszel vele. Persze, megteheted, hogy eltitkolod, de akkor egy gerinctelen féreg vagy.

2014. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
17%

Én lány vagyok és el ne merd mondani, hallgass ebben a témában miránk lányokra, érdekes a fiúk mind azt mondják, hogy mond el, de Te most egy lánynak mondanád el és mi lányok nem akarnánk tudni. NE MOND EL

Én lány létemre azért nem akarnám tudni, mert a későbbiekben nem lenne egyetlen együttlétünk se olyan hogy ez ne jusson eszembe. Ha ez tényleg csak egyetlen eset és többet nem lesz ilyen, akkor ne mond el, ha magadban ugy érzed, hogy nem vagy teljesen hetero, és máskor se hagynád ki, akkor mond csak el, ha magadban ez teljesen letisztázodott. De akkor számits arra, hogy otthagy..ha nem is rögtön, de valami meghal benne.

2014. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!