Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki, hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, hogy még nem tudok főzni? 24L

Figyelt kérdés

Két hónapja összeköltöztem a párommal. Idáig mindig ő főzött, mert én nem igazán tudok meg igazából nem is nagyon érdekel. Egyéb háztartásbeli dolgokat szívesen megcsinálom (mosás, takarítás). Korábban anyukámmal és nagymamámmal laktam, ezért nem voltam rákényszerülve, hogy megtanuljak főzni. Úgy veszem észre, hogy a párom szívesen csinálja.

Nagyon ciki, hogy mindig a párom főz? Sokszor még süteményt is szokott sütni meg mindent megcsinál nekem, amit megkívánok. Nagy baj, hogy 24 éves nő létemre nem igazán érdekel a főzés?



2014. aug. 28. 10:39
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Szerintem most még nincs ebből bajod, de majd ha pl. otthon leszel egy kisgyerekkel, a párod meg dolgozik, akkor már a te feladatod lesz, és egy gyerek mellett nehezebben fogod megtanulni, mint most.Én biztosan próbálkoznék a helyedben, és meglepném néha valamivel, DE ha ennyire szeret főzni és most mindketten dolgoztok, akkor biztosan ráhagynám, hadd csinálja. :)

Én is magamtól tanultam főzni, receptből hidd el, bármit meg lehet csinálni :)

2014. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Változik a világ, én férfi létemre már 14 évesen tudtam (most 21 vagyok) főzni, anyám meg 45 évesen sem tud. Úgyhogy nem akkor tragédia, anyámnak is volt mindig valaki aki megcsinálta...
2014. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!