Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok, ha rájöttök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha rájöttök, hogy a párotok füllent?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
attól függ miről, leírnád pontosan miről lenne szó?
2014. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt füllenti, hogy elmegy a boltba, de közben más csajt dug, akkor szétverem a fejét, ha azt hogy nem is ő ette meg a túró rudim, hanem a más, (de közben tényleg ő) akkor leszarom.
2014. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én a legutóbbival szakítottam, miután feleslegesen "füllentett" már sokadjára és lebukott, miután számtalanszor megmondtam, hogy gyűlölöm a legapróbb hazugságot is... Ha azt hazudja, hogy megcsalt és mégsem, akkor pl. lazán szakítottam volna elsőre is, mert hiába pozitív, pont akkora hazugság, mint ha megcsal és letagadja.
2014. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
füllentés nélkül nincs élet, olyan nincs hogy mindig elmondjak mindent ugy ahogy volt, sokszor csak igy egyszerübb mert lényegtelenebb. Utolsó füllentésem, a barátomnak azt mondtam hogy a barátnőmhöz megyek, oda is mentem, de a barátnömmel viszont elmentünk bulizni is, akkor ez füllentés vagy nem.
2014. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy leégetem, vagy hallgatok. Akkor jár jobban, ha leégetem. Ha hallgatok mindig megszívja:D
2014. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelentéktelen dolognál elnézem de ha komoly átverés akkor nagyon berágok.
2014. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Hisztit kicsapok, a szakitok veled duma, és amikor majd térdencsúszva jön könyörögni hogy bocsássam meg akkor megbocsátok, és természetesen az édes bosszút nem feledem.hazudok én is.
2014. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
felpofozom
2014. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez, hogy "barátnőmhöz megyek" és bulizni mentek ez nem füllentés, hanem valami nem éppen apróság elhallgatása, tehát hazugság. Mit csinálsz ha találkoztok a barátoddal vagy ha utólag tudja meg, csak úgy dönt, hogy az "egyébként mikor azt mondta xy -nál van, igazából xy -nal mentek bulizni" nem hangzik olyan jól és lazán kavarhattál minden buliban más pasival, elvégre miért kellene eltitkolnod, hogy bulizni mész?, ezért kirak téged...
2014. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#7 Gratulálok a barátodnak xD Már ha találtál olyan hülyét aki ilyen hozzáállással veled van...
2014. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!