Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok, ha rájöttök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha rájöttök, hogy a párotok füllent?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 18:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9-es akkor végem, mert kicsit kavartunk, de nem volt komoly, most ezt kár lett volna elmondanom..
2014. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen valószinűleg én vagyok a balek hogy megbocsátom a hazugságát.:-))Gondolom te majd elhajtod otthonról a barátod ...
2014. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 Pasim lenne már most elhajtanám, mert hetero vagyok :D Egyébként azért írtam, mert ez rohadt gyerekes és nem is fair, hogy ha hazudott akkor először megbünteted, AZTÁN megteszed ugyanazt ami miatt megbüntetted...
2014. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Különben ha a barátom füllentene és rájönnék én nem foglalkoznék vele, ha annyira komoly akkor ugyis megbeszéljük, most minden kis marhaságot nem érdemes elmondania..
2014. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha füllentene levágnám az egyik ujját , ha megint akkor még egy ujj. Egészen addig amig meg nem tanulja.
2014. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20 füllentés után mi következne? Ha perifériás testrészek, akkor 23 füllentés után?
2014. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
elfenekelem,majd megdugom
2014. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, megbüntetem és ugyanazt teszem, csak annyi különbséggel, hogy ő nem fog hazugságon kapni...És ha hazugságon is kap, én nem fogok térdencsúszva könyörögni, hogy megbocsásson.Mert úgyis elnézi.Gonosz vagyok,he? Amúgy a hozzáállásommal semmi gond.Amig valaki velem egyenes, tisztességes, becsületes, hűséges, addig én is az vagyok, és képes vagyok olyan áldozatot hozni, amire a nők 5 százaléka képes. Talán nagyotmondónak tűnök, de amit én tettem a barátomért senki nem tette volna meg, azok után hogy ő mit tett velem:-)
2014. aug. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!