Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha együtt borotválkozunk a barátommal?

Figyelt kérdés
Sokak szerint gusztustalanok vagyunk, és ez rosszul esik nagyon :(
2014. aug. 28. 18:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi ezzel a gond. Ebből mi sem csinálunk ügyet.

Ez nem a "wc hatásköre" még, szóval szerintem is magas bizalmi fok inkább.

2014. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%
A bnömnek én szoktam cserélni a tamponját. Kedvenc "játékaink" egyike. Mindkettönket izgat.
2014. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12-es..lemaradt az,hogy ez csak vicc volt :D


Szerintem ez nem gáz,amúgy meg ezt miért kötitk más orrára,hogy mit csináltok ketten?

Az enyémet sem zavarná,de nem szoktam ilyesmit előtte,hagyom hogy a végeredményt élvezze :)

2014. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, senkinek semmi köze hozzá.

12-essel ellentétben én tényleg sokszor cseréltem barátnőm tamponját. Kettőnk dolga volt, semmi kivetnivalót nem találtunk benne és szerintem ez a lényeg.

2014. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Belátom, hogy akárcsak a fiúk,sokszor mi lányok is élvezzük a kihívásokat... de én a nehezen megszerezhetõ fiúkat maximum rövid kapcsolatnak, szórakozásnak tekintem... ha igazi kapcsolatra vágyom, megvárom míg udvarol valaki :)
2014. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ez egy bizalmi szint, ami egy komoly kapcsolatban teljesen normális. Aki ezt elitéli valószinüleg friss kapcsolatban van, vagy érzelmileg nyomorék.
2014. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
az is. főleg két férfinél.
2014. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz! Mi is szoktunk egymás előtt,sőt egymásnak is. Akár előjátéknak is felfogható. Addig amíg senkinek sem ártunk vele nem hinném,hogy rossz lenne.
2014. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!