Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyom? Többi lent 13/L

Figyelt kérdés

Volt barátommal 4 hónapot "jártom"szakítottunk..08.25-én összejöttem és még aznap fél7-kor mondta hogy pillanat..Ezt írta olyan este fél7 fele..és azóta se ír nekem..Én belefáradtam már..Elegem van már...Általános suliból még 2 évem van vissza..Akkor a gimiből 4 év..Utána még 1-2 év..És utána lehet pasi is..Most se pasit se ismerkedni nem akarok,inkább az összes időmet a tanulásra akarom fordítani,főleg a németre/pár hónap múlva megyek/megyünk ki Németbe/és nem az hogy kitűnő akarok lenni minden tantárgyból csak nem akarok semmiből sem 2-est 3-ast..Ha van barátom akkor lehet az lesz mint 6.ban minden jegyem volt(1-estől 5-ösig)..Ha nem lesz barátom és csak a tanulással foglalkozom tényleg akkor jobb leszek mint 6.ban

Hagyjam a fiúkat egy kis időre/olyan 3-4 évre gondoltam/..



2014. aug. 28. 19:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat mindenkitől,de az a kérdés hogy"Hagyjam?"
2014. aug. 28. 19:52
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ok
2014. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aranyos hogy ezen így elgondolkozol meg tervezel, de ha beleszeretsz valakibe elveszted a fejed :)
2014. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

eleve nem hatodikba kellett volna lennie az első barátodnak

én most megyek gimibe és pár napja lett vége az első kapcsolatomnak sőt mitöbb ebbe a kapcsolatba csattant el az első csókom :D szóval nem értem hogy egy 6.-os lány hogy tud járni valakivel xd

és úgyse fogod tudni 3-4 évre hanyagolni

7. év végén és 8.ba megint rád fog jönni ez

na majd akkor gondolkozz a pasikon

2014. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki az a retardált aki ilyen kamu, rohadtgagyimódon nevelési célzatú kérdéseket ír ki? Komolyan... rosszabb mint akik az Ismerkedés kategóriában ismerkedni próbálnak.
2014. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
"Szavaid leperegnek rólam,mint kacsa a nokedlit"
2014. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!