Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy esne, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne, ha a párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés

Nincs bajom az "anyósommal" (még nem vagyunk házasok), nagyon kedves, aranyos lélek, de nem esik jól, amit a párom csinál. 2 hónapja költöztünk össze, mindketten dolgozunk. Ő az egyetlen gyereke az anyjának, egyedül nevelte fel. Nyugdíjas, így amíg a párom otthon lakott vele, persze minden meg volt csinálva, anyósom 5-kor már kelt, semmi dolga nem volt, csak főzni 2 főre, néha kitakarítani, kicsit tévézni, meg a csirkékről gondoskodni. Én ezt nem tudom megtenni, mivel dolgozok, örülök ha hazaesek, de a párom már sopánkodik, hogy miért nincs megfőzve már, amit aznap megcsinálok, meg másnap már meg sem eszi, mert az "régi kaja". Meg ha ott van egy serpenyő, amit ázni tettem be, már akkor is felrója, hogy miért van az ott, miért nincs elmosogatva, stb.


Ami rosszul esik, hogy semmivel sem kedveskedik nekem. Bezzeg, ha átjön az anyja, akkor már vigyük étterembe, meg cukrászdába, hozzunk neki süteményt, meg anyámkínját. Mindig erősködik vele is, hogy egyen-igyon, ha már itt van. Csinált neki ilyen kapszulás kávét, aztán meg még rajtam kereste a kávéspohárnak az alját, mert ő nem találta, akkor tuti én dobtam ki figyelmetlenségből... Közben csak el kellett volna fordítania a fejét 45 fokkal... Múltkor meg az volt, hogy a párom adogatta oda az anyjának az újságokat, hogy vigye el őket, engem meg sem kérdezett, hogy megnéztem-e már az újságokat.


Felhoztam már ezt neki, hogy miért viselkedik így, erre azt a választ kaptam, hogy ha majd neki nem kell állandóan szólnia, hogy csináljam meg ezt meg azt, majd akkor kedves lesz...


2014. aug. 28. 21:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
7 mond valamit. Úgy érzi, már nem fogod elhagyni és ezért nem kell már a kedvedre tennie. Én ezt nem nevezném se szerelemnek, se szeretetnek, semminek. Nagyon kiábrándító, amikor valaki így viselkedik a párjával, akit állítólag szeret. Ő inkább csak birtokol. Amikor meg felhozod a témát, gondolom az van, hogy csak te csinálod a problémát és hisztizel. Tipikus...
2014. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják azt, hogy amilyen virágot szakítottál azt is szagold. Ez a gyerekkori anyuka függőség már betegség. Küld vissza az anyukájához, mert ebből semmi jó nem fog kisülni.
2014. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
És ezt te tűröd?
2014. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tapasztalatból mondom, ez csak rosszabb lesz. Egyke mama kicsi fia, mindig is az marad! Én 7 évet áldoztam az első férjemre, aki éppen ilyen volt, amilyet leírtál. Mikor gyerekünk lett, egyedül maradtam vele, mert bár ő akarta, nem tudott mit kezdeni azzal, hogy már nem ő a család kicsi kincse, így ellenem hangolta anyósom és nála töltötte az estéit.... Ááááá, remélem, te nem jársz így!
2014. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, milyen alapon kéri rajtad számon a mosatlant meg a többit! Te valami fizetett alkalmazott vagy? Ha nem, akkor nagyon nagy butaság, hogy engeded így viselkedni. Itt nem a mama pici egyke fia a probléma - ismerek ilyet, tök házias és még huszon... év után is udvarol a feleségének, tehát nem ezen múlik - hanem az, hogy egyáltalán megengedted egyszer, kétszer, többször ezt a viselkedést. Amíg nem vársz el több tiszteletet, nem is fogod megkapni. Pontosan azért nem kapsz kedvességet, mert a viselkedése ellenére még mindig mellette vagy és játszod az ingyencseléd szerepét.
2014. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ajajaj. Vagy észbe kapsz de marha gyorsan és megmented az életed, vagy szenvedhetsz egy életen át. Hallgass az itt összegyűlt tapasztaltabbakra és ne a saját bőrödön tanulj.

1. Csak és kizárólag rosszabb lesz.

2. SOHA nem fogod elérni az anyja szintjét, ergo soha nem fogsz megfelelni. Még ha néhanapján kedves lesz, akkor is ott lesz egy DE. A mama mindig mindent jobban fog tudni.

3. Addig menj amíg nincs gyerek, mert onnantól pokol lesz az életed. Addig meg csak nyomorultnak fogod érezni magad.

2014. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő megkérdezné tőlem, mi az első amire figyeljen egy férfival kapcsolatban azt mondanám, hogy az, hogy egyedül képes e életben maradni a szó szoros értelmében.


Elképesztően kis kivételtől eltekintve, az olyan típusú emberek, mint a párod, megrögzött anyafüggők és ha összeköltözésre adják a fejüket ugyanezt a anyai törődést várják el a másiktól is.


De még semmi sincs veszve. Nem akarok rosszindulatú lenni de ha még csak 2 hónapja vagytok együtt, remélem számodra is nyilvánvaló, hogy ez így fog menni életed végéig.


Költözz el amilyen hamar csak tudsz.

2014. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 zabmester ***** válasza:
100%
Ha a párom így viselkedne, már nem lenne a párom. A főzés, mosogatás, takarítás - amíg mindketten dolgozunk - pont annyira az ő dolga is, mint amennyire az enyém. Ha rajtam számon kérné, hogy miért nem csináltam meg, az rajta ugyanúgy számon kérhető lenne. Ilyen hozzáállású pasival nem lennék képes együttélni. Sok hülyeséget el tudok viselni, ha valakit szeretek, de ezt nemcsak nem tudom, de nem is akarom eltűrni.
2014. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te ezt amúgy normálisnak érzed, hogy 8-8 óra munka után még elvárja, hogy te csinálj meg mindent (míg ő semmit), ennek fejében bunkó is, válogat, és közli, hogy majd ha jobban csinálod, akkor talán kedves lesz?


Te komolyan érzelmeket táplálsz eziránt az ember iránt? Te komolyan azt hiszed, hogy ő "szeret" téged? Ugye nem?? ugye??

2014. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

ha most ez a férfi még nem a férjed, akkor könnyű dolgod van.

ha a férjed, de nincsenek gyerekeitek, akkor is meg lehet oldani.

szóval lépj le.

2014. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!