Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok arra, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok arra, ha a párotok így viselkedne, ilyet mondana?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy nagyon megbánott valamivel, láthatta rajtam, hogy bajom van, de nem hozta szóba. Kérdeztem tőle, hogy te tényleg ennyire nem veszel észre semmit, vagy ennyire nem érdekel? Erre elindított egy filmet, és közölte, hogy "ennyire nem érdekel". Később, amikor próbáltam vele megbeszélni, azt mondta, hogy azért nem hallgatott végig, mert mindig hisztizem valamin. Hozátenném, hogy távkapcsolatban vagyunk, kb. 3 hetente tudunk találkozni egy szűk hétre, tehát még ha akarnék, se tudnék folyamatosan hisztizni. Illetve még annyit, hogy jogos dologról volt szó, és nem vagyok egy elviselhetetlen, minden apróságon kiakadó természet. Sok mindent magamban tartok, csak azt hozom fel, ami már tényleg nagyon nyugtalanít, amit semmiképp nem tudok lenyelni. És ezt sem őrjöngve közlöm, hanem normálisan, észérvekkel próbálom elmondani neki, hogy miért nincs rendben, amit tett/ mondott.

Lenne olyan eset, amikor elnézhető lenne számotokra, hogy ilyen szinten semmibevesz az az ember, akit szerettek?

Próbáltam, próbálom menteni a menthetőt, de tényleg most kezdem azt érezni, hogy nincs értelme...

Szerintem abszolút nem normális ez a hozzáállás, hogy "mindent tarts magadban, ami fáj, mert nem vagyok rá kíváncsi, akár hisztiből, akár jogosan vetted a lelkedre". Mert ezt érzem, hogy így viszonyul hozzám...


2013. júl. 7. 14:57
 1/10 A kérdező kommentje:
*hozzátenném
2013. júl. 7. 15:00
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt, volt hogy semmibe vett, és nem érdekelte amit én akarok

de én egy ideig eltűrtem, persze sok jót csináltunk együtt, csak már egy idő után sok volt és szakítás lett a vége

szerintem ha azt mondja hogy nem érdekli a dolog akkor nem is akarja hogy megmentsétek a kapcsolatot úgymond


nem sok értelme van szerintem, de még egy ideig várj vele :)

2013. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szakítanék. Én valahogy ragaszkodom a kölcsönös szeretethez és tisztelethez. De láthatóan téged bátran semmibe vehet a párod.
2013. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a pasi nem szeret, leszarja az érzéseidet és ide a rozsdás bökőt, hogy neki kiválóan megfelel az a felállás, hogy 3 hetente pár napra leakaszt a szögről. Hagyd ott a francba és találj olyat, aki megbecsül és foglalkozik a lelkeddel is.
2013. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szeret, de baromi önző, és egoista, tehát csak a maga módján, a maga szintjén tud szeretni, ami nekem nem elég...és ez már tényleg az helyzet, amit nem hagyhatok annyiban.
2013. júl. 7. 15:20
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell mindent magadban tartani, de látatlanban megmondom, te olyan vagy, aki minden gondoltatát panasszal ecseteli a másiknak. Ez tuti fix, ismerem ezt a fajta nőtípust. Soha többet ebből nem kérek!
2013. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Alapvetően lehet, hogy ilyen lennék, de mivel tudom, hogy a barátom nem a lelkizés híve, ezért borzasztóan visszafogom magam.

Figyelj, olyanokat mond, hogy csak azért bírta ki velem ilyen sokáig, mert ritkán találkozunk, mert egyébként nem bírja elviselni a kötöttséget..

Most a legutóbbi pedig arról szólt, hogy mentem hozzá, és ő tudta, hogy szombaton szülinapi bulija lesz egy haverjának, akit én bizonyos (jogos) okokból nem tudok elviselni, és nem szeretnék vele találkozni. Simán mondhatta volna, hogy menjek pár nappal később, rugalmas vagyok, nem lett volna belőle probléma. Ehelyett lehívott magához, és közölte, hogy most lesz ez a buli, és hogy szeretnék-e menni? Mondom nem, de ezt te is nagyon jól tudod. A végén az lett belőle, hogy jobb lenne, ha szombaton hazamennék, ha én nem kívánok csatlakozni a társasághoz:)Tehát távkapcsolatban, mikor ennyire ki van számítva az időnk, még engem küld haza, mert nem tudta jobban átgondolni, megszervezni a dolgokat..ezeknek azért van súlya, nem szoktam feleslegesen rinyálni.

2013. júl. 7. 16:00
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:
6-ossal egyetértek, én sem kérek már ilyen nőből, exbarátnőm is pont ilyen volt és én is már úgy viszonyultam hozzá, mint a kérdezőhöz a barátja. Gyakorlatilag hosszú távon belefáradtam a lelki szemetesláda szerepébe és abba, hogy mindig csak magával foglalkozik. Éppen ezért gyakorlatilag fel sem tűnt neki, hogy sokszor azért vagyok mogorva mert engem is bánt valami, de persze általában arra eszébe sem jutott rákérdezni, hogy nekem van-e valami bajom. Kb. mintha csak neki lehetnének problémái, amiből persze nekem kötelességem kivígasztalni naponta. Köszönöm, nem kérem!
2013. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én foglalkozom vele, tényleg a kommunikáció híve vagyok/ lennék, érdekel, hogy ő hogy érzi magát, hogy nincs-e valami problémája velem, hogy nem bántottam-e meg valamivel, nem kellene-e változtatnom bizonyos dolgokon. Én tényleg próbálok törődni vele, nem arról van szó, hogy leszarom, azt meg elvárom, hogy ő figyeljen rám...És nem azért, mert ez kötelesség lenne, hanem mert szeretem, és alap, hogy érdekel, mi van vele...
2013. júl. 7. 22:50
 10/10 anonim ***** válasza:
En most vagyok ilyen helyzetben
2018. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!