Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy esne, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne, ha a párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés

Nincs bajom az "anyósommal" (még nem vagyunk házasok), nagyon kedves, aranyos lélek, de nem esik jól, amit a párom csinál. 2 hónapja költöztünk össze, mindketten dolgozunk. Ő az egyetlen gyereke az anyjának, egyedül nevelte fel. Nyugdíjas, így amíg a párom otthon lakott vele, persze minden meg volt csinálva, anyósom 5-kor már kelt, semmi dolga nem volt, csak főzni 2 főre, néha kitakarítani, kicsit tévézni, meg a csirkékről gondoskodni. Én ezt nem tudom megtenni, mivel dolgozok, örülök ha hazaesek, de a párom már sopánkodik, hogy miért nincs megfőzve már, amit aznap megcsinálok, meg másnap már meg sem eszi, mert az "régi kaja". Meg ha ott van egy serpenyő, amit ázni tettem be, már akkor is felrója, hogy miért van az ott, miért nincs elmosogatva, stb.


Ami rosszul esik, hogy semmivel sem kedveskedik nekem. Bezzeg, ha átjön az anyja, akkor már vigyük étterembe, meg cukrászdába, hozzunk neki süteményt, meg anyámkínját. Mindig erősködik vele is, hogy egyen-igyon, ha már itt van. Csinált neki ilyen kapszulás kávét, aztán meg még rajtam kereste a kávéspohárnak az alját, mert ő nem találta, akkor tuti én dobtam ki figyelmetlenségből... Közben csak el kellett volna fordítania a fejét 45 fokkal... Múltkor meg az volt, hogy a párom adogatta oda az anyjának az újságokat, hogy vigye el őket, engem meg sem kérdezett, hogy megnéztem-e már az újságokat.


Felhoztam már ezt neki, hogy miért viselkedik így, erre azt a választ kaptam, hogy ha majd neki nem kell állandóan szólnia, hogy csináljam meg ezt meg azt, majd akkor kedves lesz...


2014. aug. 28. 21:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Neltu:


Nagyon igazad van. Én egy férfinél az ismerkedés elején megfigyelem hogyan él, mennyire önálló. Még az sem gond, ha netán a mamával lakik (na most talán igen, mert abban a korban vagyok, hogy már illik, hogy valakinek saját lakása legyen. Nekem is van, mielőtt beszólna valaki.)


Még kicsit régebben egy volt barátom a szüleivel élt, de maga takarította a szobáját, a házban is tevékenykedett, ha úgy hozta a helyzet, máshol is porszívózott. 2 hónappal a megismerkedésünk után volt a szülinapom, és főzött nekem pörköltet, sütött tortát, és még azt sem engedte, hogy segítsek neki :)

2014. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek mondják. Spuri, de minél gyorsabban.
2014. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az utolsó sorodat olvasd fel hangosan. Szerinted ez normális?


Örülj neki, tök könnyű dolgod van. Nekem kell találgatni, hogy szeret-e vagy nem, konkrétan kimondta. Ha rend van és kaja, akkor megkapod a jutalomfalatot, ha nem, akkor addig idomít, amíg nem leszel olyan, mint a mama.

2014. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Milyen volt ez a pasi összeköltözés előtt? :D
2014. aug. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális. A párod azt hiszi, hogy anő dolga a férfi maximális kiszolgálása és a háztartás azonnali, tökéletes ellátása, akkor is ha dolgozik. Ebben nőtt fel, az anyja a s..t is kinyalta, ez az ember nem fog változni, párnak is ilyet keres. Teljesen más, ha szeretetből az ember kiszolgálja a párját, na, de hogy hajcsár módjára elvárja, hogy te mindent megcsinálj és még le is szúr, ha valami nem stimmel? Hidd el, felesleges bármilyen ultimátumot adni: ha ő abban nőtt fel, hogy a nő dolga ez, akkor ezt fogja elvárni. Majd ha a sokadik kapcsolatában koppan, akkor talán elgondolkozik, de amíg ott van mintának a kedves mama, addig semmi sem fog változni. Egy szolgalelkű anyával - pláne, hogy már nyugdíjas, így tengernyi ideje van, amit a fiára fordíthat - sose fogod felvenni a versenyt, hacsak nem vagy szolgalelkű háztartásbeli, vagy max napi 6 óra lightos munkaidővel rendelkező szolgalelkű nő. Ez ennél csak rosszabb lesz, jobban teszed, ha most kilépsz belőle. Anyuka a szent, te meg a lábtörlő, aki nem tud megfelelni az elvárásoknak, és nevelni kell... Kell ez neked?
2014. aug. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!