Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok halni, úgy se hiányoznék senkinek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim sem, párkapcsolatom sem. A fiúk szinte mindig velem szakítanak. Hiába vagyok kedves, aranyos, megértő, még is dobnak. Az életben állandóan csak csalódások érnek.
2014. aug. 29. 14:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
72%-os nem vagyok buta, esetleg te az vagy.
2014. aug. 29. 14:32
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem hiányoznál :( 18/L

Ne legyél ilyen..nem szabad mindent ilyen könnyen feladni..Rúgj hátat a jövődnek,kezdj mindent újból,éld az életed,majd rádtalál az aki igazán szeret :)

Ez még rimelt is..na de fel a fejjel,lehet olyankor botlasz a szerelembe,amikor nem is sejtenéd :)

2014. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az írásodból és a felfogásodból ez tűnik ki világosan..:)
2014. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ne akarj meghalni..


Inkább írj magadról pár dolgot..

Tanulsz dolgozol ?

2014. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

asdgléyáxcbydfghky


#12: vak vezet világtalant :D mi az anyám az a "Rúgj hátat a jövődnek"??? :D

Értem én hogy az ilyen idealista kislányoknak könnyű dobálózni vele, hogy "kezdj újra mindent" mert minden csöpögős filmben az egy nagy és sikeres kaland alapja a hősnőnek, de fogalmad sincs róla mit jelent ez, igaz?


Kérdező:

1. Szokj le az ilyen önsajnálattal teli megnyilvánulásokról. Szánalmas. Egy utolsó gyáva dolog másokra hárítani a felelősséget mert TE nem tudod a saját életed kézben tartani.

2. Állj talpra. Van valaki aki gátol benne? Mármint saját magadon kívül...

3. Szarj a világra. Kellenek néha a barátok és egy megértő társ az ember mellé, de egy dolgot jegyezz meg: SENKI nem fog tudni szeretni amíg magadat nem szereted. Addig amíg ez nem sikerül, max szánalmasnak látnak az emberek és szánalomból "barátkoznak" veled.


Minél jobban szereted magad, annál jobban meg tudnak majd ők is. DE ne tedd másoktól függővé az önbecsülésed. Inkább hazudd magadnak hogy tökéletes vagy és nincs szükséged senkire, minthogy ezt csináld. Csak addig kell áltatnod magad, amíg nem találsz igazi barátokat.

Pasit meg ne keress ilyen letörve, mert megint kifogsz valami bunkót addig alkudozol magaddal, hogy "elég az is, ha...".

Merj ismerkedni. Ha objektíven szemlélve magadat nem vagy bűnronda, akkor sok sok pasi pitizne, hogy odamenj hozzájuk beszélgetni. Bár ehhez önbizalom kellene először, szóval elég ha rájuk mersz mosolyogni. Aki elég tökös hozzá, hogy odamenjen, elég tökös lesz hozzá, hogy vigyázzon rád (:

Egy mosolyba mindig könnyebb beleszeretni, mint abba, ha valaki néhány szakítás után már a sírját ássa virtuálisan...


Sok szerencsét~

2014. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha cigány vagy akkor hajrá! Azok pusztuljanak
2014. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát?
2014. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

12-es vagyok..

#15 most miért kell ennyire leszólni?Én csak segiteni próbálok,erre te meg itt lehurrogsz..

Hát..a romantikus vagy drámai filmekben ez megy..igaz,elvégre annyira nem tudok az életről..Ez úgy akart jönni,hogy mondj búcsút a múltadnak és haladj magabiztosan a jövő felé..érted :D

2014. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Úristen..én hülye vagyok..azt irtam,hogy Rúgj hátat a jövődnek.. -.-

Na oké..tényleg hülye vagyok,igazad volt 15ös ..:( :D

2014. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azért kaptad a zöldet mindre, mert aranyos és jószándékú voltál ^^
2014. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!