Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek abban, hogy találto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy találtok egy olyan embert, aki nem csal meg, nem árul el és tényleg szeretni fog úgy, ahogy vagytok?

Figyelt kérdés
Miért gondoljátok így?
2014. aug. 29. 16:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

szerintem engem könnyű szeretni,sőt inkább nehéz nem szeretni.Szerintem nincs ilyen ember.

Nem csaltak még meg soha,és árulás sem történt :)


de nehéz értékelni csak azt hogy szeretnek :) kevés.

2014. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Már régen megtaláltam.
2014. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Engem valóban érdekelne, miért gond itt az, hogy valaki szerelemmel bízik a párjában?

Egész komolyan, és minden rossz indulat nélkül, valamelyikőtök, aki ilyen elkeseredett, fejtse már ezt ki nekem, legyen szíves!

2014. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azért hiszek benne, mert én is ilyen vagyok:

Csak olyannal kerülnék kapcsolatba, akit úgy tudok szeretni, ahogy van. Tehát, akinek nincsenek olyan nagyon zavaró tulajdonságai/szokásai, amit lehetetlen lenne megváltoztatni. (Például nem hiszem, hogy a cigiről le tudnék szoktatni valakit, így vele csak barátok lehetünk.)

Ha elfogadom és Ő IS elfogad engem, és csak elhanyagolható nézeteltérések vannak köztünk, -mivel az lehetetlen,

hogy mindenben egyezzen az ízlésünk/véleményünk,- akkor miért csalnám meg, vagy árulnám el?


Szeretem a nyugalmat, ezért olyannal, akinek óránként változik a véleménye, vagy a hangulata, és akiért minden nap szó szerint meg kell küzdeni, nos olyannal nem szívesen kerülnék kapcsolatba. És remélhetőleg akkor nem kell minden nap a megcsalástól rettegnem nekem sem.

2014. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hiszek benne mert megtaláltam. :)
2014. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hittem benne mindig is, hogy egyszer majd találok valakit akit szeretek, aki szeret, hűségesek vagyunk egymáshoz, és együtt éljük le az életünket...

Aztán idővel, 5 év és több sikertelen kapcsolat után, 24 évesen meg is találtam. Ő az első és egyetlen férfi akibe szerelmes lettem, és ő a férjem.


Az hogy vannak emberek akik megkeseredtek a rossz párkapcsolatoktól, vagy feladták az ő dolguk, nem érdekel. Ahogy az sem , amikor úgy próbálják beállítani mások kapcsolatát, mintha ott is megcsalás és egyéb rossz dolgok...lennének, csak épp a megcsalt fél nem tud róla...és ehhez hasonlók. Az ilyeneket csak sajnálni tudom.

2014. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!