Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nő illik egy önbizalomh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő illik egy önbizalomhiányos férfihez?

Figyelt kérdés
Már ha egyáltalán valamilyen...
2014. aug. 29. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, akibe beleszeret, és aki belé lesz szerelmes.
2014. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet így megmondani. Én a félénkebb, önbizalomhiányosabb, visszahúzódó nők táborát erősítem, én pl. mindig a magabiztosabb férfiakhoz vonzódtam jobban. De ez én vagyok, lehet más hasonló típusú lány meg pont a hozzád hasonlókkal jön ki jól.

Vagy az is lehet, hogy pont egy magabiztosabb nővel egészítitek majd ki egymást. Az élet tele van meglepetésekkel. :)

2014. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy szexéhes, fülig beléd szerelmes!

Attól helyreállna a lelki és a testi békéd!

2014. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy igazi Domina. Valami Végzet Asszonya stílusú nő. :D
2014. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aki nem anyáskodik felette, és nem rágja a fülét, hogy változzon meg. aki elfogadja, és teljes embernek tekinti.
2014. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amilyen neki tetszik. Ha viszont nem dolgozik az önbizalma megerősítésén, akkor erre előbb-utóbb rá fog menni a kapcsolata, akármilyen nővel áll is össze. Ha rendes nőről van szó, akkor az nem bírja majd nézni, ahogy a pasi ugrál neki. Ha pedig olyan nőről van szó, aki csak ki akarja használni, akkor az meg is teszi.

Tehát: ha tudod magadról, hogy önbizalomhiányban szenvedsz, akkor mindenképp tegyél ellene! A SAJÁT érdekedben. Fedezd fel az értékeidet, csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz és van tehetséged hozzá, így lesznek sikerélményeid. Legyenek barátaid, köztük legalább egy, aki igazán jól ismer. Ezzel megalapozhatod az önbizalmadat.


26/N

2014. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ennél kicsit bonyolultabb a dolog. Én tudom, hogy jelenleg mi az, ami leginkább aláássa az önbizalmamat, ráadásul teljesen objektív módon. A gond az, hogy a dolog rendkívül költséges orvosi kezelést igényel, amit nem tudok megfizetni. Patthelyzet. A patthelyzet feszültséget okoz, a feszültség ilyen kérdéseket... Az ember szeretné megtalálni a kiutat, ha létezik egyáltalán. Több szem pedig többet lát.
2014. szept. 14. 01:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyujtsd ossze plasztikara aztan utana..
2018. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!