Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy oldottátok meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldottátok meg, hogy ki melyik oldalán aludjon az ágynak?

Figyelt kérdés
Ha mind a ketten ugyanazon az oldalon szerettek aludni, hogy beszéltétek meg végül? Ez a felváltva dolog persze jó egy ideig, de most már kéne állandó megoldás. Tudom, ez legyen a legnagyobb gondom, de akkor is. Szóval, ti hogy oldottátok meg?
2014. aug. 29. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"A lányok értékesebbek"


Hát nálad tuti értékesebbek, de valószínűleg még a kutyák is. :D

2014. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Jó én csak szóltam, hogy aztán ne csodálkozzanak a pasik ha lapátra kerülnek, nálam ugy müködik, hogyha nem az van amit én szeretnék, akkor mehetnek..tehát ha nem én döntöm el melyik oldalt fekhetek, akkor még egy két ilyen kis hülyeség és szakitok.. Tehát fiúk ha a lány nem is szól rögtön, de megjegyzi, tehát érdemesebb alkalmazkodnotok.
2014. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ne trollkodj tudjuk, hogy igazából egy tinifiúcska vagy. :D
2014. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

13-as neked meg még nem volt párkapcsolatod, mert akkor tudhatnád, hogy a lányok döntenek. 22L

Az volt a kérdés, ha ugyanazon az oldalon szeretnek aludni, hogy döntsék el, válaszom a lány döntsön..

2014. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
hát 14-es mi megbeszéljük és együtt döntünk nem csak én. Úgy tudom ilyen egy kapcsolat.
2014. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Persze mi is megbeszéljük és utána azon az oldalon alszom ahol én akarok, megbeszéltük és mindig az van amit én szeretnék, mert a barátom végül belátja hogy nekem van igazam.
2014. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
akkor mi máshogy értelmezzük a megbeszélést.
2014. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
17-es most komolyan van egy aranyos szép barátnőd és ő azt mondja ezen az oldalon szeretnék aludni és Te tényleg képes lennél azt mondani neki, hogy nem mert én akarok ott aludni..hát mit mondjak tudsz udvarolni.
2014. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nem van egy aranyos,helyes berátom és ha belül akar aludni nekem holt mindegy.
2014. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
barátom*
2014. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!