Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vesz más nőknek ajándéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesz más nőknek ajándékokat?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, már össze is költöztünk pár hete hogy szokjuk egymást. Előtte 2-3 évig ismerősök voltunk, aztán így alakult. Megtudtam, hogy a női ismerőseinek (nem kevés van) ajándékokat vesz, nekem ez rosszul esik, és nem értem miért kell nekik bármit is venni és túlzottan kedveskedni velük. Vannak olyan nők akiket ismerek, nem féltékenységről van szó, de egyszerűen rosszul esik, hogy olyan dolgokat vesz nekik melyeket más férfi a párjának szokott (virág, csecsebecsék, stb). Külön aludtunk az este. Reggel írt nekem, de én este nagyon dühös lettem, és látni sem akarom. Túlreagáltam a dolgot? (nem fiatal, és én vagyok az első barátnője)
2014. aug. 30. 12:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha neked többet-szebbet-értékesebbet vesz, akkor semmi gond. Ha csak nekik, és neked nem, tedd lapátra.
2014. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!