Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért végződik sok házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért végződik sok házasság manapság válással?

Figyelt kérdés

Régen nem ez volt, tudom ott nem mertek elválni stb, de nem azokra a kapcsolatokra gondolok, hanem akik tényleg boldogok és szerették egymást egy életen át. Ilyen mar alig van, inkább válás ami ma jellemző.

Régen miért voltak jobb szebb szerelemi kapcsolatok egy életen át?


2014. aug. 30. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert ma már nem ugy ismerkednek meg az emberek egymással mint régen.
2014. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt hosszan lehetne levezetni, sok dologból gyökerezik a mai világból, rohanásból, stresszből, változó nézetekből.
2014. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Megérkezett a "fejlett" világ...
2014. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Manapság nem tiszteli annyira a 2 fél egymást, mint régebben.
2014. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 viktorvarga ***** válasza:
mert már 30 csávo megbas.a a nőket előtte .és az eggyik férfi olyan mint a másik,nincs rgaszkodás,eldobják mint a szart ha valami nemstimmel.nincs kötődés mint egy szüz nőnél.meg a pénztelenség öl meg minden kapcsolatot.
2014. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Még halállal is tud végződni, de érthető módon a válás a népszerűbb... ;)


Egyébként nem voltak régen sem jobbak, csak szerintem úgy érezték az emberek, hogy ki kell tartaniuk a másik mellett akkor is, ha bajok vannak a kapcsolatukkal, mert mit szólnak a rokonok, ismerősök, kinek kell majd egy elvált ember később, meg hasonlók, amik manapság már nem tartják vissza az embereket attól, hogy lépjenek.

2014. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha nő és a férfi jobban megismerné egymást házasság előtt akkor nem lenne annyi válás...

De házasságkötés sem...

2014. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6. Nem erre a kapcsolatokira gondolok, igenis több őszinte szeretet teli kapcsolat volt, sorolhatnám nagyszüleimet, nagynénimet stb,
2014. aug. 30. 21:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert megjelent a FACEBOOK és elkezdtek beszélgetni ismerkedni az emberek másokkal. Ma már a munkahelyedről is tudsz napi kapcsolatban lenni a szeretőddel. Akkor meg kellett várni a munka végét hogy keresgélni tudj.
2014. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A fogyasztói társadalom szemlélete kivetül a párkapcsolatokra is. Most tudom, azt hiszed ez ilyen elcsépelt duma, de nem. Régen az volt a felfogás, hogy ami nem működik, azt megjavítjuk. Ma az, hogy kicseréljük. Persze ezen kívül számtalan tényező játszik, tudom. Én mégis ezt tartom a legnagyobbnak.
2014. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!