Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjátok meg de őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg de őszintén, van a világon egyáltalán normális himnemű egyed?

Figyelt kérdés
Olyan régi lovagféle, aki tudja még mit jelent a normális őszinte szeretete egy nőnek, szerelemmel. Olyan igazio férfi, nem csak külsőre másolata a férfinemnek, belül meg egy ócska elhasznált valaki.
2014. aug. 30. 23:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

5. ne általánosíts ha megkérhetlek. Tény hogy a mai világ tele van hülye libákkal de attól még igenis sok normális lány van....

A kérdezőnek pedig: Igen, van. Már nem olyan sok, de még van.

2014. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 Mr. Truth ***** válasza:
13%
ott vannak a barátzónádban :)
2014. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
15%
itt vagyok :) igaz páncélom az nincs,de legalább könnyebb hozzá férned a fszomhoz.
2014. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
32%

Persze, hogy va, itt vagyok én. :)


--


Ma miért nincsenek olyan kérdések, hogy "Fiúk! Mi a véleményetek a salátapunciról?" Hiányzanak a salis lányok... :(

2014. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
0%
Azota mar eltelt par evszazad szivem;)
2014. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
# 11 HA a kérdező megteheti akkor én is !!
2014. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
60%

most akkor én is felteszek neked egy kérdést.....

nőnemű egyedből van normális?

2014. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy van bennem ilyesmi... Engem alapvetően kedvelnek a lányok.

19F

Képzeljétek, még bunkó se vagyok! Akik azt hiszik, hogy a kedves srácok nem kellenek, azok nagyot tévednek.

2014. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
9%
Jogos hogy kevés van de még van. Csak a lányok többsége figyelmen kívül hagyja őket. Egyébként meg a legtöbb normális srác a lányok barát zónájában van. Ez a baj a normális srácokat a nők csak barátnak tekintik és inkább a nagymenő bunkó parasztok felé irányul a tekintetük...
2014. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

Kedves #6 -os, az, hogy valaki lovagiasnak és normálisnak érzi magát az nem beképzeltség és ettől közel sem lesz senki tökéletes.

Személy szerint ha nem lennék ilyen koravén kiábrándult lelkületű, még én is lovagias, udvarias és romantikus lennék, így meg tartogatom annak, aki irányába nem sajnálom és akibe bizalmat fektetek.

Tehát erről van szó, hogy anno minden nőnemű egyedet nőként, hölgyként kezeltem, most meg vannak lányok, nők, hölgyek és pár lejjebb lévő kategória, akik nem érdemelnek minimális tiszteletet sem részemről...

Tehát mint már írták előttem: Vannak, csak ez idealista világképet kíván vagy rövid úton súlyos csalódások érik... Komolyan... azon felháborodni, hogy az ember előreenged egy nőt, annak akit előreengedtek? Kiábrándító...

2014. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!