Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjátok meg de őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg de őszintén, van a világon egyáltalán normális himnemű egyed?

Figyelt kérdés
Olyan régi lovagféle, aki tudja még mit jelent a normális őszinte szeretete egy nőnek, szerelemmel. Olyan igazio férfi, nem csak külsőre másolata a férfinemnek, belül meg egy ócska elhasznált valaki.
2014. aug. 30. 23:19
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
14 Salátával nem szolgálhatok:D Azzal ők szolgálhatnak:D
2014. aug. 30. 23:42
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

inkább nézz utána,hogy milyen is volt egy középkori lovag a valóságban.

a szó ami leginkább jellemzi őket az a gátlástalan tömeggyilkos,aki még ki is van képezve a gyilkolásra.

a házasságukban meg nem volt szempont a szerelem,családi-anyagi-hatalmi érdekek álltak egy nemesember,lovag házassága mögött.

2014. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
26 Hogy én még egyszer férjhez menjek? Soha. Nem született olyan férfi a földre.
2014. aug. 30. 23:43
 34/46 anonim ***** válasza:

Kérdező, amire te gondolsz, azt a fajta "lovagfélét" manapság úgy nevezik, hogy érzelmileg, intellektuálisan érett és lelkileg kiegyensúlyozott férfi.


A valóság az, hogy a legtöbb ember tele van lelki sérülésekkel és csak támogatják egymás lelkét, azért vannak a párjukkal, hogy ne legyenek egyedül. Mert félnek. Félnek az élettől. Nagyon kevés olyan férfi van, akit te keresel. És ugyanennyire kevés nő.

De sok sikert hozzá!

24 F

2014. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

34


"Nagyon kevés olyan férfi van, akit te keresel. És ugyanennyire kevés nő.


Tudom, régen én is igy gondolkodtam, de már lassan az mutatkozik meg, hogy már egy sincs.Kihaltak.

2014. aug. 30. 23:52
 36/46 anonim ***** válasza:
Tévedés.. Akadnak még :) Csak épp rejtőzködnek :)
2014. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
36 Elég jó felderítő vagyok, előlem elbujni... egyenlő a lehetetlennel..és hidd el, ha azt mondom, hogy nincs, akkor tényleg nincs:D
2014. aug. 30. 23:58
 38/46 anonim ***** válasza:
42%

# 20


Aki "normálisnak" érzi magát, abban már alapból van egy felsőbbrendűség érzés a többiekkel szemben, miszerint ő különb az átlagnál. Nem még az, aki hangot is ad ennek.

2014. aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Most vagy olyan vonzó vagy külsőre, vagy akkora darab vagy, hogy másik 3 nő kering körülötted. Remélem az

első :)

Viszont gondolj azokra, akik közel állhatnak az általad

leírt kategóriához, viszont pl napestig becsületesen

dolgoznak, nem járnak bulikba (mert komolyabb célok

vezérlik őket), ezért ha látod őket elsuhanni mondjuk

egy kocsiban, nem fognak megállni, megismerni téged,

ahogy te sem fedezed fel bennük ugyanezt a pillanat

törtrésze alatt.

2014. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Van, a Párom.
2014. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!