Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjátok meg de őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg de őszintén, van a világon egyáltalán normális himnemű egyed?

Figyelt kérdés
Olyan régi lovagféle, aki tudja még mit jelent a normális őszinte szeretete egy nőnek, szerelemmel. Olyan igazio férfi, nem csak külsőre másolata a férfinemnek, belül meg egy ócska elhasznált valaki.
2014. aug. 30. 23:19
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
40 Jó neked. Sok boldogságot Nektek.
2014. aug. 31. 00:29
 42/46 anonim ***** válasza:

Köszi! Bár nem volt könnyű az út, míg rátaláltunk egymásra, hosszú időbe is telt nekem, már majnem feladtam.

Remélem Neked is összejön, szorítok! :-)

2014. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Van:) Csak rá kell találni. Nem egyszerű, és akár évekig is tarthat rálelni, mint nekem is... de nem lehetetlen.
2014. aug. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

mennyi vagy 17 ?

azt tiszta selejt mind.

de amúgy jellemző a kétszínűség a nőkre.elvárják a seggnyalást.

aztán ha megkapták,ott ba*nak át ahol tudnak.

2014. aug. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Aki "normálisnak" érzi magát, abban már alapból van egy felsőbbrendűség érzés a többiekkel szemben, miszerint ő különb az átlagnál. Nem még az, aki hangot is ad ennek.


Ezmiez? :D

Kérdező , te pedig ne sajnáltasd magad, írj rá mindenkire aki itt normális választ adott, hátha megdönti valaki a nézeteidet ;) Ha meg nem írsz, akkor csak kifogásokat keresel.

2014. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

Tudom hogy késő, de itt a válasz:


Tudod hol a normális pasik?

Azt mondtad nekik: ,,Csak legyünk barátok" :)

2015. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!