Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a pasimmal, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a pasimmal, mert felpofozott az apukája?

Figyelt kérdés
A pasim nem akart vendégségbe menni és ezért vitatkozott az apukájával. Erre a párom mellé álltam és én is mondtam hogy nem akar menni, akkor miért kell mennie. Erre apukája, hogy ne szóljak bele, semmi közöm hozzá és két akkora pofont lekevert hogy utána 10 percig szédültem. A párom mellém állt, de nem nagyon foglalkozott a pofonnal.
2014. aug. 31. 15:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

#10


Akkor alkalmazzon valaki testőrt, ha ennyire mindennapos, hogy zaklatják őt a bunkók / részegek. Barátot nem az alapján választanék, hogy mennyire tud nekimenni másoknak...

2014. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha apám meg merné ütni az egyébként nemlétező barátnőmet, akkor nem is tudom mi lenne. Szerintem megszakítanám vele a kapcsolatot. Hogyan merészelne kezet emelni valakire, aki hozzám tartozik...

Szerencsére apukám soha nem tenne ilyet.

2014. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy kifejezetten béketűrő ember de após nagyon megkeserülte volna ha ilyet tesz. A pasim is mellesleg, mi az, hogy nem érdekli ha a barátnőjét megütik. Repült volna abban a minutumban.


Kérdező te tudod, hogy mit lépsz. Szerintem nem árt ha a pasi megpróbálja megvédeni a barátnőjét, vagy nem is tudom mondjuk érdekli annyira a testi épsége, hogy egyáltalán reagáljon arra ha szédülésig ütik (nem is egyszer)...

2014. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

És te ezt csak úgy hagytad és vissza se ütöttél? Miért is?


A párod egy puhap..cs. Nem védi meg a barátnőjét normálisan? Mi ez már? Kivel jársz te?....Nagyon gáz. Azok után hogy nem védett meg, én biztos otthagynám a pasit. Mert az hogy megsimogatta a párod a buksidat, hogy jaj szegény, megütöttek, az nem melléd állás...

2014. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Én nem szakítanék... Tök jó fej mindenki mondja, h miért nem védte meg a bnőjét. Talán azért, mert az apja ütötte meg?!?! Most én is ha egy ismeretlen ember az utcán bántaná a barátnőmet, jó hogy megvédeném... Nah de most üssem meg az apámat... Ez sose menne... de hát az én Apám nem is ütné meg a barátnőmet soha^^
2014. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem mondta senki, hogy üsse meg az apját. Csak hogy ne hagyja annyiban... "Jól tetted Apa, ezaz, pofozd csak,

ahogy anyát szoktad" vagy mit kellett volna tennie a

srácnak? Hát nem ezt.

A lány számára még vadidegen az ember... és elvileg

férfi ember üt meg egy nőt, vagy talán ez esetben egy

kislányt... na neee... az ilyen nem férfi, akárhány

gyereket is csinált... :)


34F

2014. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen családba nem akarnék tartozni. Márpedig így kár tovább együttmaradni és egymásra pazarolni az időt.
2014. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem maradnék együtt vele. Ha a párod nem foglalkozott a pofonnal, akkor lehet, hogy neki természetes dolog, hogy így rendezik le a problémákat. Lehet, hogy a következőt tőle kapod majd. Még fel is jelenteném az apját.
2014. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!