Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom felpofozott! Szakíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom felpofozott! Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve járunk,de most nagyon összeveztünk és ő lekent nekem egy pofont(vissza is adtam,de gyengébben).Nem túl erőset ütött,de azért fájt.Nem is a pofon,hanem inkább hogy képs volt bántani.Azt mondta,jobb ha szünetet tartunk,hogy gondolkozzunk,és eldöntsük,mi legyen VELÜNK.Én nem tudom.Szeretem,de tudom hogy ha egyszer megütött,megüt mégegyszer,és nem akarom hogy eldurvuljon,viszont nagyon szeretem!Mit tegyek szerintetek?Kor és nem jó lenne...

15/L


2010. ápr. 3. 16:31
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
67%

min vesztetek össze?

legközelebb úgy rúgj a tökébe,hogy kiszakadjon;)

2010. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
92%
Tudod ha ő pofozott fel, a minimum, hogy esedezik a bocsánatért, amiért agressziót alkalmazott egy emberrel. (Nem csak nővel nem szabad, senkivel sem, de az, hogy nő vagy, súlyosbít a helyzeten). Nem még tartsatok szünetet szerinte. Vágd ki úgy, hogy a lába se érje a földet! 21/N
2010. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
96%

egyértelmű hogy nem járunk olyannal,aki bánt, aki képes megütni,az nem is szeret.

még fiatal vagy nem is kéne hogy komoly kapcsolatod legyen vagy egyáltalán kapcsolatod,mert ezekkel a kisfiúkkal csak rossz élményeid lesznek.

24/L

2010. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
29%

Az, hogy miért üt meg valaki sok dolog miatt lehet. VAn ami akár pofont is érdemelhet, van ami nem. Ezért lenne jó tudni hogy mit csináltál. Van pár nagyon ritka eset ami nálam is pofont érne lehet, ha olyan hangulatban találnának meg a témával. Szóval lehet hogy megérdemelted, lehet hogy nem :)

F/23

2010. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Első: Valami kis hülyeségen,csak eldurvult és nagy balhé lett belőlle.

Második:Én is így voltam vele,de szertem és most olyan bizonytalan vagyok ebben...

2010. ápr. 3. 16:39
 6/55 A kérdező kommentje:
A barátom 17 éves,és ezért lepett meg,hogy ilyen gyrekesen akarja elintézni a dolgokat...
2010. ápr. 3. 16:40
 7/55 anonim ***** válasza:
14%

Azt nem árultad el, hogy miért pofozott fel.

Amúgy meg nem tudom hallottad e már azt a mondást, hogy "a pénz számolva, az asszony verve jó".

Na mindegy is, túl fiatalok vagytok ti még egy kapcsolathoz, ez az én véleményem. Szakíts vele, mert legközelebb is így fogsz járni...

2010. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
67%
de mégis konkrét dolgot mondj,mert így nem lehet megmondani,hogy kinek van igaza
2010. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
84%
Alap dolog, hogy nőt nem verünk. Ha egy fiú megüt egy lányt az nagyfokú gyengeségre utal.
2010. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
86%
az asszony ütve jó? szegény anyádat is jól megverhették,hogy ilyen elcseszett gyereke született:D
2010. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!