Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet fenntartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fenntartani egy hosszú párkapcsolatban a romantikát?

Figyelt kérdés

Jó pár éve együtt vagyunk már a barátommal. Ő nagyon jó ember, hiteles, dolgos. A kinézetével sincs baj. Viszont vannak apró "hibái": nem túl romantikus, nehéz őt elbűvölni, nem nagyon hatnak rá a kis pajkos női praktikák, amolyan kis csábítások, tudjátok, pont azért, mert annyira őszinte, hogy tudja: ezek valahol színjátékok.


Ő a szexet szeretné elnyújtani, én viszont inkább a rövid, intenzív aktust szeretem.


Tulajdonképpen elég sok mindenben különbözünk, valahogy mégis együtt vagyunk, gyerekeket is tervezünk.


Volt már, aki azt javasolta, hogy ha elégedetlen vagyok, akkor váltsak. De közben látom magam körül azokat a fiúkat, akik lehet, hogy csábosabbak, és valahogy jobban ki is hozzák a nőből a csábítót, de ők meg szerintem elég csalfák lehetnek (konkrétan tudok is több olyanról, akik házasságban is csalják a feleségeiket.


Az én párom szerintem nem csalna meg engem, többek között ezért is tartok ki mellette, és ugyanez igaz rám is: én nem vagyok hűtlen típus. Csak nem tudom, hogy lehetne felfrissíteni a kapcsolatunkat, változtatni dolgokon, mert kezdenek bennünket is felemészteni a szürke hátköznapok, de nem szeretném, ha ez a kapcsolatunk rovására menne. Tudnátok ötleteket adni?



2014. aug. 31. 18:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, mennyi ideje vagytok együtt, és hány évesen találtál rá?
2014. aug. 31. 22:22
 12/15 anonim ***** válasza:
3 éve. 20 évesen, és 18 év köztünk a korkülönbség.
2014. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet, hogy a köztetek lévő nagy korkülönbség is szerepet játszik? Mi egy évben születtünk.
2014. szept. 2. 15:05
 14/15 anonim ***** válasza:
A romantika, a szerelem, az, hogy 2 ember nem un egymásra, az nem a koron múlik.
2014. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Költőnő? ***** válasza:
Az, h kivel tartozol össze, nem a koron múlik.
2014. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!