Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két férfit szerethetek egyszerre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfit szerethetek egyszerre?

Figyelt kérdés
Úgy érzem szeretem mind kettőt, fontosak az életemben. Arra a válaszra h: válaszd a másodikat?! Hát a második egyenlő az exszemmel. Szakítottunk mert érettlenek voltunk, szerelem nem múlt el, jött egy másik. Szeretem őt is, de most újra közel kerültünk a régivel, és egyiknek sem tudok ellen állni. 24L
2014. aug. 31. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az új srácot sajnálom...
2014. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Legyél velük tisztességes, úgyse tudod egyformán szeretni őket, előbb-utóbb vagy egyik vagy másik.
2014. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyiket sem szereted? ha igazán szeretsz valakit, akkor nem tudod bántani, márpedig ezzel nagyon komolyan belerúgsz az új párodba.
2014. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, de én inkább mind a kettővel megszakítottam a kapcsolatot, mert jobb lett így mindkettőjüknek, elvégre, ha nem tudtam dönteni, az azt jelentette, hogy egyiket sem szerettem kellőképpen, bár közel 1 hétig sírtam miattuk. Sokáig nem szerethetsz 2 férfit egyszerre, mert az felőrli az idegeit.
2014. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
1 Kifejtenéd ezt bővebben?:D
2014. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
szerethetsz kettőt
2014. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
7 éve és 2 éve szeretem őket összesen. A régivel szakítottam, nem vagyok szemét. De azóta is próbálkozik. Az ex még mindig, és ő is. Ugyan úgy értem küzdenek. Én meg túl érzelgős vagyok és a sajnálatom miatt nem tudok észnél lenni.
2014. aug. 31. 20:20
 8/19 anonim ***** válasza:
Kamugép:D
2014. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
2014. aug. 31. 20:35
 10/19 anonim ***** válasza:

Kifejtem neked xipszilionodik.


Az exe már ismeri őt és nem is csalódna benne nagyot, de szegény srác még odavan érte és ha rájön h még mindig ott van a csaj exe a képben akin még nincs túl akkor az azt jelenti h ő csak egy pótlék.

2014. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!