Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két férfit szerethetek egyszerre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfit szerethetek egyszerre?

Figyelt kérdés
Úgy érzem szeretem mind kettőt, fontosak az életemben. Arra a válaszra h: válaszd a másodikat?! Hát a második egyenlő az exszemmel. Szakítottunk mert érettlenek voltunk, szerelem nem múlt el, jött egy másik. Szeretem őt is, de most újra közel kerültünk a régivel, és egyiknek sem tudok ellen állni. 24L
2014. aug. 31. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha így áll a helyzet, akkor igazából egyiket se szereted.
2014. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11 A kérdező kamuzik.
2014. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Van egy trollololoonk.

A kérdésem komoly, és most nagyon komoly problémát okoz nekem.

A mostani srác sem tett meg mindent h elfelejtsem a régit. Sokszor okozott csalódást.

2014. aug. 31. 20:48
 14/19 anonim válasza:

Szia!


Az eletkorom picit kevesebb, mint a tied, viszont mellettem szol, hogy pont ebben a helyzetben vagyok, csak epp a masik oldalrol (en vagyok az egyik fiu). A lany a masikat valasztotta, hosszu dontes volt, de vele van. Ugyanakkor felem is vonzodik, szoval ki kell mondani, en vagyok a potlek.

Ennyi eleg is bevezetonek. A lenyeg az, hogy ha nem vagy tisztaban az erzeseiddel, 3 embert teszel tonkre, elsosorban magadat, masodsorban pedig azokat az embereket, akik foggal-korommel ragaszkodnak hozzad. Sajat tapasztalat az, hogy donts minel hamarabb, mert nem lesz jo vege, senkire sem nezve. Ilyen helyzetben mindig ott lesz a feltekenyseg, buntudat es ezekkel eleg nehez boldog lenni.

2014. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én azt biztosan nem választanám, akivel szakítottatok, mert éretlenek voltatok, ez egy idealizált kapcsolat, de a problémák előjönnének újra. Igazából az újabbat se választanám, hanem hagynám mindkettőt és keresnék egy még újabbat :)
2014. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdés a 5+2 éve szeretem hogyan szabaduljak meg tőle?? Régen nem vagyunk együtt...de fel tüzel.
2014. aug. 31. 22:52
 17/19 anonim ***** válasza:
A helyedben kizárnám őt (őket) az életemből amennyire csak lehet. Nem tudom milyen gyakran beszéltek/találkoztok de megmondanám, hogy le akarom zárni ezt a dolgot és tényleg igyekeznék lezárni. Nem kell ehhez bunkónak lenni, a lényeg, hogy te elhatározd a dolgot fejben. A másodikkal nem is működhet rendesen a dolog, ameddig az előző úgyahogy képben van. Szerintem le kéne zárni ami nem működik és zavaros és újat találni :)
2014. szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Voltam nagyon hasonló helyzetben, ezért írom ezeket a tanácsokat. Ameddig egy már egyszer elromlott talán-ex ott van a háttérben, addig nem lesz soha egy új és normális kapcsolatod.
2014. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És mit teszel akkor ,ha jön egy harmadik?:DD Szerintem szakítsd meg velük a kapcsolatot ,így mindenkinek jobb lesz.
2014. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!