Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora szemétség így szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora szemétség így szakítani?

Figyelt kérdés

1 éve járunk.

Ma voltam nála, tök jól elvoltunk.

Aztán most írt rám facebook-on és mondja, hogy szakítani akar, mert már nem szeret.

Mondom miért?

Azt mondja ő már fáradt és megy lefeküdni, majd valamikor megbeszéljük.


Mekkora szemétség már neten szakítani de úgy, hogy meg sem beszélheti az ember? Most így hogy aludjak?

Tényleg nagyon fontos volt így este közölnie.

24F


2014. aug. 31. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Érdekes. Én is életemben 1x szakítottam személyesen, az ex vőlegényemmel. Erre felpofozott. Nos, az más kérdés, hogy vissza is kapta...de ettől függetlenül később nem is kerültem olyan helyzetbe, hogy alkalmam legyen személyesen szakítani, viszont lehet, hogy nem is mertem volna meglépni.


Vagy engem dobtak neten/smsben, vagy én gondoltam úgy, hogy nem éri meg a személyes találkozással való macera, idő és költség a szakításért.


pl amikor megtudtam hogy társkeresőzik a hátam mögött,


vagy amikor a pasi rohadtul nem törődött velem, mert a haverok minden esetben fontosabbak voltak,


vagy amikor az első éjszaka után hirtelen nem ért rá hétvégén mert "dolgoznia kell", holott előtte érdekes mód minden hétvégén találkoztunk.


Hát sorry de az ilyen pasikért nem fogok utazgatni, erre pénzt pocsékolni, meg időt, csak a szakításért, mert ennyit se érdemelnek meg...a net egyszerűbb, vagy egy sms.


Ha így szakított 1 év után, szerintem valamiért mérges lehet rád... nem lehet hogy kiderült egy félrelépésed vagy valami ilyesmi? Ennyi idő után nem szakítanak személyes kontaktus nélkül, ha nincs nyomós oka. (harag)

2014. szept. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nincs nyomós oka csak az, hogy 18 éves a csaj és nem elég felnőtt.

Sose csalnám meg, barátim sose voltak fontosabbak mint ő.

2014. szept. 1. 07:22
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem haragítottad magadra, akkor viszont az van, hogy még fiatal, és nem érzi ennek a súlyát. :( szomorú, és együtt érzek, de kezeld másképp a dolgot. Ha ennyire lazán vesz egy egy éves kapcsolatot, akkor téged se érdekeljen mi a valódi oka a szakításnak. Szard le... ne keresd, ne akard megbeszélni. Ha keres, ne válaszolj. Ez inkább már büszkeség kérdése:), legalább azt ne tapossa a föld alá...


Nincs is annál megalázóbb mikor veled szakítanak, és még te akarsz kuncsorogni, hogy legalább beszéljétek meg. Én legalábbis nem mutattam érzelmet. Bár csak 1 személyes szakításban volt részem. De nekem is fájt, mert akárhogy is nézem, eleinte jól éreztem magam vele....viszont fájt hogy csúnya véget ért...De neki nem mutattam. Csak akkor volt sírás dögivel, amikor már nem látott...

2014. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!