Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elutazott és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elutazott és nagyon ritkán fogunk találkozni az elkövetkezendő fél évben. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A párom elutazott munka miatt és valószínűleg fél évig távol lesz, nagyon ritkán tud csak felutazni hozzám, de tiszta szívemből szeretem és kitartok mellette. Mit tehetnék, hogy könnyebben menjen? Voltatok már hasonló helyzetben? Mi volt a leghosszabb idő amit a párotok nélkül töltöttetek? Csak egy kis bíztatásra van szükségem illetve tudni, hogy mások is küzdöttek már hasonló gondokkal de végül jól alakult :(
2014. szept. 1. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
gyere át este
2014. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor mehetek ?Segíteni
2014. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után elmúlik, hogy mennyire kegyetlenül hiányzik. És onnantól már fél lábbal is kibírod, hogy hazajöjjön. Mióta vagytok együtt?
2014. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Óvatosan fogalmazz mert ezek mindenre ugranak! :D
2014. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kockulj be. :D

Nekem csak 1 hónap volt a legtöbb idő amit a barátom nélkül töltöttem, de konkrétan fel se álltam a wow elől. Annyira rá lehet függeni hogy azt is elfelejted ki vagy xd

Igaz ez 15 évesen volt nyári szünetbe, és hülye kis kockák voltunk.

Most távkapcsolatba vagyok és konkrétan fekszek és bámulom a plafon annyira hiányzik és nem tudok magammal mit kezdeni nélküle. :S

2014. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém nevezem már volt páromnak 10 hónapja utazott ki külföldte, azzal, hogy ő jár majd haza. Hozzáteszem, azóta sem volt itthon!

Azóta is csak hiteget hogy szeret, az ember meg ugye nem hülye...

Tehát ennyot róla!

A hiányzásról meg annyit, hogy nekem még most is ugy hiányzik mint a legelején hogy kiment. Csak megszoktam, de attól rossz érzés...

2014. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!