Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ki a nem normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a nem normális? Az akit kigúnyolnak, mert csendes vagy akik kigúnyolják?

Figyelt kérdés
Engem a tanárom elküldött pszichológushoz. De miért engem? Akik engem bántanak azok normális emberek? Őket miért nem küldi pszichológushoz?
2014. szept. 1. 20:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát ha hozzájuk nyúlnék biztos kapnék érte valamit.
2014. szept. 1. 21:00
 12/22 A kérdező kommentje:
Amúgy testileg nem bántalmaztak, lelkileg annál inkább.
2014. szept. 1. 21:03
 13/22 anonim ***** válasza:
#11 Úgy érted a tanároktól? Jah hát igen. Osztályfőnökit vagy igazgatóit. Tudod mi van, ha igazgatóit kapsz? Az ég világon semmi! Az egész egy nagy kamu a tanárok direkt felfújják, hogy az milyen rossz meg szörnyű bűn csak azért mert más eszköz nincs a kezükben (sajnos), hogy kordában tartsák a suttyó diákságot. Ezeknek a gyerekeknek akik gúnyolódnak a szülei hol vannak? Nekik kellene megnevelniük a kölköt. Ha nekik nem megy akkor a tanárnak, ha neki sem megy akkor saját kezedbe kell venni a sorsod és üssed vágjad őket.
2014. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A szüleim már beszéltek a gúnyolódók szüleivel. Utána egy ideig abbahagyták, de egy idő után megint kaptam a beszólogatásokat.
2014. szept. 1. 21:06
 15/22 anonim ***** válasza:
Tanárt én kedvesen elküldeném az édesanyja gethes farkára. Mit képzel? Nagyon rühellem azt, amikor valakit azért csesztetnek, mert csendes. Nem értem, miért kellene lenézni valakit, azért mert úgy született, hogy csendes. Ennyi erővel lehetne szidni mondjuk a barna hajúakat. Köszönöm emberiség, hogy itt tartasz. Remélem még megbánod.
2014. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok buta, jó tanuló vagyok, a tanárok is kedvelnek, míg őket nem. Bár van 1-2 olyan tanár akik inkább őket kedvelik jobban. Volt már súlymérés is irigykedtek rám, mert soványabb vagyok mint ők. Nem tudom ezek után már erre a tanárra nem tudok úgy ránézni, mint eddig.
2014. szept. 1. 21:16
 17/22 SullaFelix89 ***** válasza:
Kezdem érteni miért is gúnyolnak valójában......
2014. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mégis miért?
2014. szept. 1. 21:26
 19/22 SullaFelix89 ***** válasza:
Menj csak el a pszichológushoz egyáltalán nem szégyen és ártani biztos nem fog maradjunk annyiban. :)
2014. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De miért gúnyolnak valójában?
2014. szept. 1. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!