Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyire fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos, hogy akivel együtt vagytok felvállalja a kapcsolatotokat pl. a családja előtt?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá, hogy ha együtt akartok lakni, de az egyik fél részéről senki nem tudna arról, hogy együtt vagytok?

2014. szept. 2. 01:03
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem, hogy miért lenne neki ez akkora nagy dolog. Inkább olyanokat mond, amik miatt teljesen elmegy a kedvem mindentől. És amiről hónapokig azt hittem, hogy tökéletes, abból most pár nap alatt egy rakás szar lesz.
2014. szept. 2. 19:34
 22/24 Költőnő? ***** válasza:
Megértem h zavar de engem az is aggasztana h mindez mit vetít előre a későbbiekre.
2014. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretne téged, akkor nem így állna a dolgokhoz.
2014. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Most gondolkozzunk el logikusan a dolgokról!

Tegyük fel, h szórakozik ez a pasi a csajjal. A szórakozást a pasik mindig terjesztik, azzal lesznek kemények, macsók. Ha ezt nem mondja, akkor valszeg nem csak szórakozni akar. Na e mellé párosítsunk egy olyan dolgot, h soha nem volt olyan ember, akinek kiadta volna a belső érzéseit, egy csaj, talán az itteni kérdező kivételével. Még párosítsunk olyat, h otthon a két tesójának a kapcsolatait az anyja megkeseríti a hülye beszólásaival, már a nem neki szóló beszólás is zavarja, mi lenne, ha neki szólnának be?

Szóval lehet, h nem csak szórakozni akar, s majd megtudják idővel azok a szülők, előbb utóbb leesik nekik maguktól is, h nem véletlenül utazott el a városából a srác, ezt csak egy lány tudta elérni nála, vagy esetleg, ha melegnek nézik otthon, akkor egy pasi. :D

Szóval nem értem, h miért kell felfújni, ő egy ilyen zárkózott srác, semmi titka nincs, még a barátaival se oszt meg semmi belső érzést, akkor miért nem lehet ezt elfogadni nála?

2014. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!