Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyire fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos, hogy akivel együtt vagytok felvállalja a kapcsolatotokat pl. a családja előtt?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá, hogy ha együtt akartok lakni, de az egyik fél részéről senki nem tudna arról, hogy együtt vagytok?

2014. szept. 2. 01:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Fontos, a barátomnak kevésbé.
2014. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Költőnő? ***** válasza:
Még egy vadidegennek sem h lekoptassa ? Ez így nagyon gáz. Én sem hurcibáltam soha haza akárkit, de egy idő után legalább tudtak róla. Egy idegennek v barátoknak meg természetes.
2014. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű hogy nem akar felvállalni....bár nem írtad mióta vagytok együtt....Mert az utolsó pár pasimat, és a férjemet se mondtam el rögtön itthon, hogy létezik, és barátoknak sem rögtön beszéltem róluk, csak kb 3 hét után...


Haza meg csak a férjemet hoztam, nem ismernek senki mást.


Az első 2 kapcsolatomról nem is tudott a családom, de csak mert fiatalabb koromban tiltottak a pasizástól.


Ha egy hónapnál régebb óta vagytok együtt, és senki nem tud rólad akkor nem akar felvállalni.

2014. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Kb. 4 hónapja vagyunk együtt. Nem hiszem, hogy bármit meg tudnának tiltani neki így 25 évesen.

Elég messze lakunk egymástól, azt terveztük, hogy itt keres munkát, és ide is költözne hozzám. Tegnap megkérdeztem, hogy ha ideköltözik, akkor mit fog mondani? Hát velem kapcsolatban semmit.

Azt sem értem, hogy miért baj, ha faggatják? Válaszol, és ennyi. Engem is faggattak, éppen vasárnap, nagy családi ebéd volt külföldi rokonokkal, voltunk vagy 20an. Kérdezgettek, válaszoltam, téma lezárva. Eszembe sem jutott letagadni. Olyanok előtt meg főleg nem, akik esetleg többet is akarnának tőlem... Alap dolog, hogy az elején tisztázom a helyzetet, és nem szórakozok senkivel ilyen szinten.

De szerinte én már magamnak csinálom a balhét ezzel.

2014. szept. 2. 15:35
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos. Ez alap, hogy ha komoly, arról tud a család. A barátai sem tudnak rólad? Az nem jó jel. Szerintem csak szórakozik veled. Ha tényleg komolyan gondolná, akkor nem titkolna előlük.

És az is alap dolog, hogy tisztelem a másikat annyira, hogy nem találkozok olyan emberrel kettesben, aki valószínűleg barátkozásnál többet akar. És az ilyen csajnak sem szólt, hogy barátnője van? Már nem lenne a barátom, ha ezt velem csinálja meg.

2014. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Költőnő? ***** válasza:
Teljesen érhető. Szabadelvű vagyok de engem is nagyon zavarna.
2014. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta vegyem úgy, hogy nincsenek szülei.
2014. szept. 2. 18:58
 18/24 Költőnő? ***** válasza:
Meg barátai sem meg úgy kb senki.
2014. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nagyjából igen. Én meg erre azt válaszoltam, hogy akkor inkább lassítsunk a tempón, ameddig ez a helyzet nem változik. És majd ha komolyan gondolja annyira, hogy felvállal mindenki előtt, akkor jöhet az előrelépés. De csak annyit értem el vele, hogy azt mondta, akkor nem érdemes ilyen gyakran (kb havi 1x) jönnie.
2014. szept. 2. 19:06
 20/24 Költőnő? ***** válasza:
Jó hát ez így sztem nem kapcsolat. Sem érzelmileg sem sehogy.
2014. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!