Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Nálatok szóba jöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nálatok szóba jöhet gyermekes nőkkel való ismerkedés vagy kizáró ok?

Figyelt kérdés
Ha kizáró ok, akkor miért ódzkodtok tőle?

2014. szept. 2. 02:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%
Minden attól függ, hogy milyen típusú az ismerkedés. Voltam nővel akivel akkor dugtunk a lakásán, amikor a gyerekei iskolában voltak, akkor a gyerek nem akadály. De futott már zátonyra komolynak induló kapcsolatom is azért, mert a kiskorú gyereke mellett már nem tudta beosztani az idejét, értsd minden egyes találkozás előtt hosszas szervezés kellett, és persze este már nem mehettünk sehová, mert akkor aludt a gyerek. Ha valaki olyan anyával ismerkedik akinek kicsi gyereke van, annak elkerülhetetlen, hogy el kell vállalnia a pótapa szerepét is. A kettő kvázi egy csomag. Nem lehet mindig lepasszolni valakinek a gyereket, amikor randira mennétek. Nekem ugyancsak probléma a vér szerinti apa "jelenléte" a kapcsolatban, ugyanis ő mindig ott lesz valamilyen formában, azaz mindig a nő életének a része lesz. Szerintem egy nő se lenne túl boldog attól, ha a párja az exszel találkozna 1-2 hetente, még ha csak a gyerek miatt is. Azért hallok néha olyan sztorit, hogy az elvált szülők a láthatás alkalmával összemelegednek a régi idők emlékére. Na nekem ez nem kellene. Én vagyok annyira egoista is, hogy csak a saját gyerekemet szeretném nevelni. Ha gyerekes anyával kezdek, akkor egy idő után óhatatlanul az anyagiak is belefolynak a dologba, más gyerekét meg nem tartanám el, főleg ha sajátot is akarok. Végső ellenérvként pedig azt hozom fel, hogy nem akarnék terapeutát játszani egy összetört család tagjai előtt. A 4 darab elvált, gyerekes nő akikkel ismerkedtem mind előszeretettel szapulta nekem a volt férjet és hallgattam a történeteket hogy milyen sérelmek érték őket, én egyszerűen nem akarok "összetört", lelki sérült emberekkel ismerkedni, mert az elveszi az egész ismerkedés pozitív voltát. A vidám nőket szeretem akik még hisznek a szerelemben, és nem csak azért keresnek egy új párt, hogy az életük darabkáit legyen mivel összeragasztani.
2014. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nekem kizáró ok. Fiatal is vagyok plussz amúgy se vagyok nagy gyerekpárti :) 24/F
2014. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ismerkedés minden további nélkül, nem kizáró ok a gyerek. Azonban, hogy kapcsolat lesz-e belőle az már más kérdés.
2014. szept. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, főleg ha már nem vele él a gyereke.
2014. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Mert ki tudja, hogyan zárta le a kapcsolatát a nő az apával. Mert nem szeretnék egy idegen gyerekével jópofizni.

Mert nem szeretnék egy "kipróbált" emberrel együtt lenni. Mert valakinek csak egy társ kell, és nincs szüksége pluszban egy 3.-ra.

2014. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
21%

"fattyú", "kipróbált".. azért vannak itt betegek szép számmal..

Tehát akit elhagytak, vagy özvegy, az kösse fel magát, mert fiatalon szült? (feltételezem a legtöbb válaszoló fiatal, és fiatal nőre gondolt).

Egyéni döntés, nem lehet semmit erőltetni, de lehet normálisan fogalmazni, ilyen megnyilvánulások után nem csodálom, ha egy rakás lány inkább magába fordul, és nem pasizik.

2014. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
95%
Mindig a pasikkal van baj, mert a nők azok soha semmikor semmiben sem hibásak. Szörnyű kedves utolsó, szörnyű...
2014. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%
Kedves utolsó, amikor férfi tette fel a kérdést, érdekes módon nem láttam nőt, aki lefattyazta volna a gyereket. Erről ennyit.
2014. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Simán.

Tavaly próbáltam meghódítani egy anyukát, de nem sikerült.

Tesóméknak vannak gyermekei, sokat itt vannak nálunk, szal' nem idegenkedek a lurkóktól.

24f

2014. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
33%

Kicsit kiakaszt pár ember stílusa... nem az a probléma, hogy kizáró ok, hanem a megjegyzések.

Ha egy kapcsolat/házasság tönkremegy, ahol van gyerek, akkor az a nő maradjon élete végéig egyedül?

Azért csak van olyan, akinek nem probléma egy ilyen kapcsolat...

(Nekem 10 éves kapcsolatom volt, van egy lányom, de nem hiszem, hogy egyedül kéne leélni az életem.)

2014. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!