Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Nálatok szóba jöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nálatok szóba jöhet gyermekes nőkkel való ismerkedés vagy kizáró ok?

Figyelt kérdés
Ha kizáró ok, akkor miért ódzkodtok tőle?

2014. szept. 2. 02:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdező véleménye?


Egy kapcsolat elején fontos, hogy mérlegeljen az illető, hogy ő erre fel van-e készülve vagy sem. Utána, ha már összecsiszolódtak, akkor azt kell normálisan eldönteni, hogy akarnak-e gyereket vagy sem (A gyerek kérdése nagyon fontos minden pillanatban). Ha válásra - vagy nevezzük bármi másnak a mai társadalmi kapcsolati kavalkádok miatt - kerül a sor, akkor el kell gondolkodni az elmúlt dolgokon (ki, mit tett bele/nem tett bele az elmúlt kapcsolatba, stb.). Ebből tanulni kell(!), és mérlegelni:

a, vagy megpróbálom egyedül felnevelni a gyerekemet;

b, vagy társat találok magamnak és a gyereknek.


Itt nagyon észnél (kellene!) lenni sokaknak, hogy:

- tanultak-e a múlt hibáiból? vagy

- gazdasági okokból akarok-e valakit magam mellé? vagy

- tényleg szerelmet érzek az a valaki mellett és azért kell nekem és a gyereknek az illető?


Sokan itt rontják el...

2014. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

Kizáró ok, egyenlőre.

1x futottam bele társkeresőn ilyen nőbe. Épp csak nem tüntette fel a lapján, hogy van egy 3 éves kislánya.

Őszintén lesokkolt, aztán tovább léptem.

Egy gyerek bármely korban felelősség vállalni, és sok odafigyelést igényel. +pénz.

20on évesként nem mindenki kész egy gyerekre, 10évesen pedig nem kellene megszülni stabil háttér nélkül.

Bennem ilyenkor van egy nagy kérdőjel, miért babázott le?

2014. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
10 pontos a válaszod utolsó:).
2014. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%

20-as vagyok, nem tudom, kit sértett a válaszom, hogy le kellett pontozni.

 ma 13:45-re annyit reagálnék, persze más nem tudom, hogy van vele, magamból indulok ki:

Soha (!!!) nem tudnék együtt lenni olyannal, akit nem szeretek, lehet akármennyi pénze. És ha már együtt vagyunk, se tudnám elviselni, hogy pl eltartson, vagy a gyerekemet. Anyagi téren kell a függetlenség, nem a pasira támaszkodni.

Akár netes, akár személyes ismerkedésről van szó, kb úgy indítok, hogy van egy gyerekem, ha akadály, akkor ne is menjünk tovább.

(Egyetlen dolgot utálok. Ha leépítek valakit, mert nem érdekel, és az illető nem tűri a visszautasítást, egyből azzal támad, hogy örüljek, hogy gyerekkel szóba áll velem, úgyse kellek senkinek így.... Szánalmas.)

2014. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A kérdés gazdája miért nem reagál?

Ez ugye nem egy Nemzeti konzultációs kérdéskör volt?

2014. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Vajon miért nem reagál? Erre őszintén mit lehetne? Ebben élünk, amit írtok. Egyet kérek csak azoktól akik egyből hátat fordítanak valakinek csak mert egyedül maradt egy vagy akár több csöppséggel: Képzeld. magad részletesen és alaposan a helyzetébe, hogy fiatalon magányra vagy ítélve párkapcsolatilag. Miért is? Nem csak fiatalon gyereket vállalók vagy "már kipróbált és megbukott" maradhatnak egyedül és nem csak a saját hibájukból! Az én hibám leginkább az volt, hogy őszintén szerettem, hittem, bíztam és mint kiderült buta voltam, hogy ezt tettem...


Arról nem is beszélve, hogy pont Ti férfiak írjátok ezeket, akik a két fél közül a "mennyi esélyem van újrakezdeni az életem" kérdésből sokkal nyertesebben jöhettek ki.


Társadalmi probléma és az ego van inkább emögött az ítélkezés mögött ... kár fejtegetni ...

2015. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem kizáró ok. Azért, mert egy kapcsolatban azt szeretném, hogy a mi kapcsolatunk legyen az első helyen. Ez egy gyerekes nővel sosem lesz meg, mert mindig a gyerek lesz az első ami egyébként teljesen természetes. Azért kizáró ok, mert hiába mondják, hogy nem apa pótlék kell, ha egyszer komolyra fordul a kapcsolat akkor úgyis az leszek. Kizáró ok, mert nem akarom megkapni senkitől, hogy ne magyarázzak neki, mert nem vagyok az apja. Kizáró ok, mert saját gyereket szeretnék és nem valaki másnak az esetlegesen félrenevelt gyerekéről akarom nyesegetni a vadhajtásokat.
2019. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kizáró ok. Más fattyát nem fogom nevelni.
2019. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!