Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik nem írják ki Facebookra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem írják ki Facebookra hogy kapcsolatban vannak egymással, azok nem szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 08:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval,ha nem vagyok regisztrálva a Facebookra,akkor én nem is létezem??
2014. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
de, szeretjük egymást, csak nem publikus
2014. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerőseim között akik nem tették ki, azokról tudom, hogy legalább az egyik fél nem szeretné nagy dobra verni, hogy már elkelt, mert szereti, ha az új ismerősök közül flörtölhet a neki tetszőkkel, és kelletheti magát (ezt az egyikük kerek perec meg is mondta). Persze ők közös képet sem tesznek fel, szintén emiatt.

Aztán van olyan is, aki tényleg szinte soha nem lép fel, és ezért nem tette ki, bár fura módon a családtagok meg mind be vannak jelölve, nekem ez azért furcsa, akkor őket is kihagyhatta volna.

Mi sem kommunikálunk a párommal soha a facebookon, meg nem teszünk ki semmit a másik üzenőfalára, de a kapcsolati státuszunkból egyértelmű, hogy együtt vagyunk, elvégre ez nem titok, és legalább ha megtetszenénk valakinek, nem kell hiú reményeket táplálnia.

2014. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Még csak ismerősök sem vagyunk :-D (egyikkel sem :-P)
2014. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ninca facebookom, hogy írnám ki?
2014. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem a barátomat meg ő is engem, de még nem tettük ki, mert úgy gondoltuk, hogy először megvárjuk míg komolyra fordulnak a dolgok, mert különben semmi értelme nagydobra verni. A közeli barátok meg a család úgyis tudja, a többi ember meg nem érdekel
2014. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet


1. nincs facebook-juk

2. ha van is, nem érdekli őket annyira hogy állítgassák

3. nem akarják felvállalni a kapcsolatot

4. aki pl havonta cserélgeti a párjait annak minek?

5. szándékosan nem rakja ki


Ismerek olyat akit minden pasi otthagy egy hónap után, és így ugye átállítgatja, és aztán látványosan nyilvánosan vinnyog, hogy minden pasi szemét stb... szóval nem is mindenkinek való az ilyen.Bár szerintem ez a csaj direkt arra játszik, hogy sajnálják. Csak tudnám ez mire jó....


Nekünk ki van rakva (házasság, és a nevek is) , és minden közeli barátunknak ki van rakva névvel együtt a kapcsolat, jegyesség.

De ha valaki nem rakja ki az még nem jelenti azt hogy nem szereti a párját.


De pl ismerek olyat is aki direkt nem rakja ki, mert pasizni akar a férje mellett. Ő visszaírta a lánykori nevét is, és egyedülállónak van jelölve. (régebben házasnak volt). Szóval ilyen is van, de szerintem ez ritka.

2014. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 PearlDiver ***** válasza:
Én a nem őszinte reakciókat akarom elkerülni azzal, hogy nem nyúlok a kapcsolati státushoz. Ugyanígy a születésnapom sem publikus - így legalább tudom, ki az az 5-10 ember, akinek fb-értesítés nélkül is eszébe jutok. Ettől nem szeretem kevésbé a barátnőmet, szerencsére nekünk nem kell Facebook, hogy jól megértsük egymást :-)
2014. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!