Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mért van? 18f

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy lánnyal az utcán akivel 4éve jártam de már nem is köszönünk egymásnak pedig nem vesztünk össze meg semmi.

És nagyon jó csaj!! Ma azt állmodtam hogy odajön hozzám és monta hogy én kellek neki...stb pedig már nem érzek iránta semmit. . És neki is van pasija asziszem 1vagy két éve.

Igazából két kérdésem van


1.:mért nem köszönünk egymásnak ha nem is veztünk össze? (De mindíg belenéz a szemembe)


2.:mért állmodok vele hogyha nekem már nincsenek iránta érzelmeim?


2014. szept. 2. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sokszor álmodok olyat, hogy temetőben vagy sírkertben sétálok vagy futkosok valamiért, néha csontokat hozok-viszek egyik sírból a másikba. A másik gyakori álmom régebben pedig mindig valami háború és/vagy inváziós flotta érkezése volt. Általában szovjet(!) repülők kőröznek az égen és néha nukleáris rakétákat is látok álmomban kilőni...

Szóval csak oda akarok kilyukadni, hogy nem kéne komolyan venned az álmokat.

Másik kérdésedre, hogy miért nem köszönsz neki? Nem tudom, talán mert egy bunkó tahó vagy és anyukád nem tanított meg, hogy taplóság nem köszönni...főleg egy nőnek...főleg ha korábban hónapokig/évekig reszelgetted.

2014. szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"Nem köszönünk EGYMÁSNAK"
2014. szept. 2. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó én értem, hogy csak neki nem köszönsz, de ettől mg tahó vagy! Ha én csak egyetlen idős hölgynek nem adom át a helyem a buszon, a többinek igen akkor még bunkó leszek.

Az meg a hogy ő sem köszön...1.) ő is bunkó nem csak te, 2.) te vagy a férfi, köszönj te előre!

2014. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindíg megadom a tiszteletet!

És lehet azért nemköszönok elörre neki mert mivan za nem köszön vissza?

2014. szept. 2. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Abból ítélve, hogy nem köszönsz neki hazugság, hogy megadod a tiszteletet! Nem köszönsz, tehát nem adod meg a tiszteletet, tehát tapló vagy. ennyi.


Ez hülye duma, hogy mi van ha nem köszön vissza?

Lehet, hogy nem fogadja el a terhes kismama ha a villamoson felajánlom neki a helyem, de attól még felajánlom, mert lehet, hogy igenis le akar ülni.

2014. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!