Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmagyaráznátok nekem, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyaráznátok nekem, mégis mit lehet szeretni az ilyen nőkben? Vagy annyira jók lennének az ágyban?

Figyelt kérdés
A nők sok férfival voltak már együtt szexuálisan, szinte bárkivel hajlandóan lefeküdni. Általában csúnyán is beszélnek. Sokat járnak bulizni, ahol isznak is. Hajlamosak arra hogy a párjukat megcsalják. Mégis az ilyen nőket jobban feleségül veszik. Miért van ez?
2014. szept. 3. 07:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Az ilyen nőknek all a világ"


Igen mert ők nyitottak,gatlastalanok,mernek kapcsolstokat építeni,törnek a céljaik felé és figyelemfelkeltőek. Kiallnak magukért.

2014. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

kedves kérdező most biztos le fogsz pontozni de azért elmondom a véleményem...

szerintem te csak irigy vagy az ilyen nőkre. te nem kellesz senkinek pedig nagyon rendes, kedves, szemérmes nő vagy ugye?

az a helyzet (mondhatnak az itteni fiúk amit akarnak) hogy nem ez kell a férfiaknak. attól hogy egy nő úgy viselkedik mint egy szent szűz nem lesz érdekesebb.

nem a múltjába szeret bele egy férfi egy nőnek. attól hogy nem 2 fiúval volt hanem 25-tel nem lesz kevésbé szerethető. ha pedig egy ilyen nő megszeret valakit ugyanolyan valószínűséggel lesz hűséges mint egy álszent p*csa. sőt. nem lesz benne házasság után az az érzés hogy kimaradt valamiből amit pótolni szeretne.

mielőtt azt hinnéd szólok. nem azért védem az ilyen nőket mert én is minden héten mással bújok ágyba. de épp elég embert ismerek közelről ahhoz hogy ne ez alapján ítéljek meg valakit.

ezért nem b*szák el a szerencséjüket. mert olyan férjet találnak aki normálisan képes gondolkozni és felfogja hogy a partnerek száma az csak egy szám

2014. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
A nagy számok törvénye alapján mivel többet próbálkozik, kezdeményezőbb, nyitottabb, nem a gyakorin tesz fel buta kérdéseket, hanem megy és ismerkedik, ezért nagyobb eséllyel talál magának társat. Aki otthon ül és sír, évente 2x megy el randira egy kávézóba egy olyan partnerrel, akit netes társkeresőről "ismer", az meg ne csodálkozzon.
2014. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
Savanyú a szőlő? :-)
2014. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!