Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jogosan vagyok féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 4 éve vagyok együtt a barátommal!

Egy évvel idősebb tőlem!

Az apjának van egy vállalkozása, egy élelmiszer bolt, és több mint egy hete oda került egy új lány, aki csinos is és szép is. Szerintem pont a barátomnak az esete!

Tegnap együtt voltak ketten beosztva, de láttam a kamerán ma vissza nézve hogy elég sűrűn oda ment a párom a lányhoz ilyen olyan indokkal szerintem, vagy például mikor sepregetett az egyik oldalon a barátom oda ült egy székre, amikor a másik oldalon sepregetett akkor pedig elvitte a széket a másik oldalra és onnan nézte, meg diskuráltak.

Volt hogy megbökdöste az oldalát a lánynak, vagy egyszer megfogta a hasát, láttam a saját szememmel a kameráról!

Munka idő végeztével még a barátom elszívott egy cigit, és addig ott beszélgettek, nem az hogy haza indult volna a lány este, hanem még ott dumáltak, vagy a barátom is haza indult volna, mindketten ott maradtak! Nagyon félek hogy most ment oda az a nő és el fogom veszíteni!

A szülei nagyon szeretnek, és nem is értem miért ezt a pályakezdőt vették fel akinek még munkája sem volt pedig már vagy 3-4 éve elvégezte az iskolát.

Egyébként az szúrt igazán szemet hogy facebookon ismerősök lettek, és ráadásul az én barátom jelölte be a lány meg vissza! Bár kíváncsiságból én is bejelöltem és vissza igazolt de mégis restellem, mert csak bemutatkozás volt a részünkről semmi más beszélgetés.


2014. szept. 4. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne gondolj mindent túl. Egyébként mi a francnak nézed vissza kamerán? Ez már beteges.
2014. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, h 4 éve vagytok együtt a barátoddal és annyira nem bízol meg benne, h még a kamerákat is képes vagy visszanézni. Popcorn volt a filmezésed közben? :D Vicces lehettél! :D Ha férfi lennék, én sem kötném össze az életemet egy ilyen nővel, aki még a munkahelyemen is képes ellenőrizgetni. Figyu, ha meg akart volna csalni, akkor már a 4 év során megtette volna és annyira csak nem sötét a gyerek, h kamerák előtt teszi meg... A másik szomorú dolog, h ezek szerint köztetek a kommunikáció 0.. Beszéltek ti egyáltalán?
2014. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Akkor hogy buktassa le a srácot, ha nem nézi vissza a felvételt? Ha van gyanakvása, miért ne nézhetné vissza, ha megteheti? Úgy bírom ezeket, hogy ne nézz bele a facebookjába, e-mailjeibe, telefonjába, mert az privát szféra.... Őszintén, ha lenne alapos gyanúm arra, hogy megcsalnak vagy kavarnak mással, simán megnézném! Ti hagynátok nyugodni a dolgot és élveznétek, hogy mással is nyalifaliznak, mert holtra megbíztok mindenkiben és ha gyanús valami, akkor mit csináltok? Ha tagad, elhiszitek? Kicsit akkor más eszközhöz kell folyamodni!

Egyébként kedves kérdező nézd tovább a kamerát, ha olyat csinál, pl. ölelgeti, puszilgatja, megcsókolja a csajt, akkor visszanézetheted Vele és onnantól kezdve a Te választásod, hogy elhagyod vagy nem! Ha nem, akkor követelheted, hogy a szülei osszák be külön őket (ezt a pasinak kell megmondani, hogy ő ajánlja, ha már gennyláda volt) vagy mondhatja, hogy vegyenek fel mást, álljon a szülei elé és vallja be mi volt vagy keressen más munkahelyet, azt a nőt meg nagy ívben kerülje el!

2014. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. Oka az ha velem másképp viselkedne, nem bújna vagy szeretgetne, tehát ha megváltozna a viszonyulása felém, de itt csak annyi volt az ok, h a lány csinos és szép... :D
2014. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az évek nem számítanak, mert a barátom nagybácsija a feleségét 26 év házasság után csalta meg! Éppen ezért, mert a feleség nagyon megbízott benne! Ennyit az évekről! :) Nem szabad elvakultnak lenned, ha valakivel érezteted, hogy oltárira megbízol és olyan fazon, akkor ki is használhatja!
2014. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te is ott dolgozol?
2014. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát azért figyelj oda...de nem biztos, hogy a barátod olyan szándékkal akar közeledni felé...lehet csak azt akarja, hogy ne érezze magát annyira kívülállónak...de ezt meg kell beszéljétek...mert téged nagyon zavar ahogy látom...én se örülnék a helyedben, de fontos a kommunikáció...és ne féltékenykedj...lehet okod sincs rá...meg kell beszéljétek a határokat...
2014. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, látom ez a téma értem kiált, ám legyen, eljövök és igazságot teszek az annyira kedvelt por népem között, habár néha nem érdemlik meg szeretetemet és vigyázó gondoskodásomat s értékes figyelmemet!

Na szóval...igen, igen jó az érv, hogy az embernek kell egy kis magán szféra, és igen nem szép dolog más ember telefonjába, email-jébe, facebook-jába stb. belenézni. Ám az is tény, hogy egy pár, legyen 4 éve barátnő vagy 10 éve feleség része a magán szférámnak... számomra legalábbis ez az egész párkapcsolatos dolog kicsit erről is szól. Legyenek titkaid, legyenek őtőle féltett és elrejtett gondolataid és érzéseid, de az istenért kérlek, ha már tartod annyira a másik embert, hogy x éve együtt vagy vele, megosztod vele a szíved és a farkad, ne legyen már titkod és előtte ne titkold már, hogy milyen másik csajokkal jópofizol facebookon, levelezel email-ban vagy diskurálsz napi 2 órát telefonon vagy akár személyesen... Ha már egy párkapcsolatban titkot kell tartani, akkor legyen az, hogy mondjuk álnéven verseket írsz és publikálsz 5 éve, csak túl szégyellős vagy beismerni és felvállalni, esetleg megmutatni neki munkásságod, vagy egyszer kipróbáltad a szexet egy veled egyneművel és egészen tetszett... én pl. rocker-arc vagyok, heavy/goth/pagan metált hallgatok többnyire, de nagy titok barátnőm előtt, hogy féléve kedvelem a különböző cyber-goth industrial, ebm, aggrotech irányzatokat is...ez legyen a titkod, ne az, hogy mit levelezel egy másik csajjal fészbukon! Persze, ettől még nyilván nem szép dolog kémkedni, és azt hiszem a buddhizmusnak (de lehet tévedek) egyik tanítása, hogy szabadulj meg a negatív gondolatoktól például többek között a !kételyektől!...nem követem a vallást, nem vagyok buddhista, úgy általában a tanításairól sem tudok semmi egyebet, de amióta ezt olvastam, sokszor eszembe jut és tényleg segít, ha mindennapjaimban igyekszem a mardosó kételyeket távol tartani magamtól. Szóval, ha már felmerülnek egy kapcsolatban a másikkal szembeni kételyek az már probléma...kérdés, hogy ő ad okot a kételyre, a problémára, vagy a saját beteges féltékenységed szüli csupán kételyeid, a problémád forrásait, de én akkor is azt mondom, hogy egy kapcsolatban nem lehet titkolózás tárgya egy másik kapcsolaton kívüli emberrel való !BÁRMILYEN! viszony! Ha csak haverkodsz egy másik csajjal, nincs titkolni valód, ha pedig többről van szó, akkor jogos a másikban ébredt kétely...és biztos nem csak én tapasztaltam már meg, hogy a másik hűségűvel kapcsolatban felmerült kérdések milyen pusztítóak és mardosóak tudnak lenni (elsősorban ha megvan rá a jó ok, hogy az ember ilyesmit feltételezzen!)

Szóval a lényeg, hogy énnálam a lánynak akivel nap mint nap megosztom a testem és lelkem, miért ne lenne betekintése a magánéletembe...nekem ő a magánéletem, és nincs előtte semmi titkolnivalóm! Hogy ismét előhozzam a korábbi példát, ha lenne egy titkos versírói karrierem, vagy lenne egy titkos festő műtermem és a XXI. századi művészi közélet egyik sikeres s ismert alakja lennék, amit lepel alatt tartok a párom előtt, az lehet a titkom. De más emberekkel, főleg ellenkező neműekkel való kapcsolatom, közösségi médián való tevékenységem SOHA!


És hogy válaszoljak a kérdezőnek is, kicsit azt hiszem túlságosan túlreagálod a dolgot...hogy merészel egy új kollégájával beszélni?, hogy merészel hozzászólni?, hogy merészel betanítani egy pályakezdőt?... kicsit lazíts azokon a láncokon, mert megfojtod szegény srácot és a végén még az új kollegina lesz az kitől kiútként szájon át lélegeztetést kér majd. Persze tartsd nyitva a szemed, az ember figyeljen oda a párjára és a kapcsolatát fenyegető veszélyekre, de nem lehet seprűvel végigkergetni az utcán mindenkit aki hozzászól a pasidhoz vagy ismerőse lesz a fészen.

2014. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak engem idegesít, az a rohadt sok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?
2014. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért nem semmi a 3-astól, hogy gennyládának titulálja így látatlanul a kérdező párját. Úgy látszik egy már megsebzett szív szavai ezek!

Ha valaki csinos, akkor már nem is szabad a pasinak kedvesnek lenni, mert az válóok??

Nem azt mondom, hogy alaptalan a féltékenységed, nem is baj, ha óvatos vagy Kedves Kérdező, de legfontosabb, hogy beszélj a pároddal. Ha Téged zavar, akkor kérd meg, hogy ne legyen a csajjal egy műszakban.

És a kamerát hiába nézed vissza. Ha mégis elcsábulna a párod, nem a boltban fog megcsalni...

2014. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!