Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jogosan vagyok féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 4 éve vagyok együtt a barátommal!

Egy évvel idősebb tőlem!

Az apjának van egy vállalkozása, egy élelmiszer bolt, és több mint egy hete oda került egy új lány, aki csinos is és szép is. Szerintem pont a barátomnak az esete!

Tegnap együtt voltak ketten beosztva, de láttam a kamerán ma vissza nézve hogy elég sűrűn oda ment a párom a lányhoz ilyen olyan indokkal szerintem, vagy például mikor sepregetett az egyik oldalon a barátom oda ült egy székre, amikor a másik oldalon sepregetett akkor pedig elvitte a széket a másik oldalra és onnan nézte, meg diskuráltak.

Volt hogy megbökdöste az oldalát a lánynak, vagy egyszer megfogta a hasát, láttam a saját szememmel a kameráról!

Munka idő végeztével még a barátom elszívott egy cigit, és addig ott beszélgettek, nem az hogy haza indult volna a lány este, hanem még ott dumáltak, vagy a barátom is haza indult volna, mindketten ott maradtak! Nagyon félek hogy most ment oda az a nő és el fogom veszíteni!

A szülei nagyon szeretnek, és nem is értem miért ezt a pályakezdőt vették fel akinek még munkája sem volt pedig már vagy 3-4 éve elvégezte az iskolát.

Egyébként az szúrt igazán szemet hogy facebookon ismerősök lettek, és ráadásul az én barátom jelölte be a lány meg vissza! Bár kíváncsiságból én is bejelöltem és vissza igazolt de mégis restellem, mert csak bemutatkozás volt a részünkről semmi más beszélgetés.


2014. szept. 4. 10:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10-es! Teljes mértékben egyet értek veled, kivéve a legutolsó két mondatot. Látom nem ismered még eléggé alaposan az embert, és még nem találkoztál az emberi idiotizmus kimeríthetetlen kútjával...pedig létezik...sokan napi szinten isznak is belőle :)
2014. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!