Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szokott azzal "piszkálni", hogy mondja, hogy kicsi a mellem. Ilyenkor hagyjam szó nálkül, mint eddig, vagy mondjak n eki vissza (mit? )?

Figyelt kérdés
Mondjuk igaza van. Bár elég rég óta nem nő többet, szóval nem hinném, hogy még nőne. Push-up-os melltartót nem akarok hordani. Olyant hordok, amelyikben van egy kis szivacs. 15l ő 16f
2014. szept. 4. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak szépen csendesen: Nagyon sajnálom. Nekem ez jutott a sorsolásnál. Te válogathatsz, keress csak másikat amelyik jobban tetszik. Én meg keresek olyasvalakit akinek igy vagyok gyönyörü. Szia!!!!!
2014. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

23 vagyok, meg mindig no a mellem. A minap mondtam anyukamnak, hogy jo keson ero vagyok, tonkretette a tinikoromat. De legalabb most szepek, kicsik, de csinik. 18-19 evesen kezdett el novogetni, elotte kb. mint egy nagyobbacska csipes volt a mellkasomon :/ 21 evesen mar egesz ciciszeru volt, most meg cuki kis gombok :D Meg varom hogy kozepen is picit teltebb legyen a jo dekoltazshoz (vennem kene egy jo melltartot ilyen ruhakhoz), egyebkent oldalrol olyan mint egy pici szilikoncici ugy all. :D


Bunko. Nekem a baratom azt mondta amikor a szilikonon gondolkodtam, mert kicsi, hogy "Kicsi, de legalabb szep formas." Azota tobbszor elojottem a hulye szilikonnal, mert akar holnap kes ala tudnek fekudni, a penz nem gond, de nem tudok dulore jutni, ritka az amikor tetszik es szep format csinalnak, es idovel az is logni kezd es ujra mutetni kell - azt kevesen tudjak de IDOKOZONKENT cserelni kell! Szoval aki ugy kaparja ra ossze a penzt, vagy reszletre nyogi ki ezzel is szamoljon. Viszont mostohaapum exfelesegenek is mucickoja volt es tole tudom, vagyis anyumnak mondta, hogy nem csak a bor nyulik meg, hanem bor leven a mellbimbo is. Azt meg nem lehet felvarrni mint a bort - mert en eddig ezt mondzam anyumnak. De orias bimbot meg nem akarok. Azert csak nagyot kell nyulnia a bornek ha hirtelen 2x-3x-osara no a mell.

2014. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

--Van egy jó hírem!! 9 hónapon belül megvalósul az álmod. Hatalmas melleim lesznek!!!--


Na majd akkor nézd meg, hogy mennyire fog a nagy mell ígéretének örülni!!

2014. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Amugy azt mondanam neki, hogy ha tenyleg zavar minek vagy velem? Es ha ilyen bunko es gyerekes vagy, akkor inkabb keresek egy normalis pasit, aki nem problemazik ezen.
2014. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"A minap mondtam anyukamnak, hogy jo keson ero vagyok, tonkretette a tinikoromat. De legalabb most szepek, kicsik, de csinik."


De ez majd bearanyozza a 30-as éveid végét. A többiek már nagyban aszalódnak miközben te bombázóként jársz majd.

2014. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolso: anyukam is ezt mondta :D Azert nagyon keves ilyet ismerek aki ilyen keson ert. Szegeny T. akinek mar 7.-ben hatalmas cicijei voltak mar 9-ben alig birta a melltartoja :( Meg fajt a hata.


Megjegyzem meg, hogy a NORMALIS fiukat nem erdekelte a mellmeretem annyira, hogy emiatt itelkezzenek felettem, csak en voltam ilyen kis hulye, hogy a par bantast a strandon, itt-ott nagyon a szivemre vettem. A suli egyik legjobb pasijaval vesztettem el, kb. mint egy adonisz, six-pack minden 19 evesen. A mostani pasim meg anno amator testepito volt es iszonyat jopasi, szoval nagyon nem a mell a donto az egeszben. A mostani baratom mondta egyszer "olyan erzeki vagy, es ez olyan ritka egy nonel."

2014. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Küld el hogy keressen mást mert te ilyen vagy. Ha nem tetszik, lehet menni. A kisebb mell inkább előny mint hátrány. Pl. nekem jobban tetszik. Ölelésnél is sokkal jobb.
2014. szept. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!